fbpx
Adrian Kołodziej

Adrian Kołodziej

Managing Director


tel:
+48 22 401 13 18

e-mail:
adrian.kolodziej@vilea.pl

nr licencji:
22055
Powrót

Adrian Kołodziej, założyciel i pomysłodawca Vilea Property Boutiqe. Wyznacza kierunki rozwoju firmy, współzarządza jej bieżącą działalnością. Rynkiem nieruchomości zajmuje się od 2003 roku, kiedy to rozpoczął inwestycje w luksusowe apartamenty w Warszawie.

Absolwent studiów magisterskich i podyplomowych na Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz licznych kursów w kraju i za granicą. Dyplomowany projektant wnętrz, licencjonowany pośrednik i zarządca nieruchomości. Ekspert w zakresie inwestowania w apartamenty na wynajem lub sprzedaż.

Wieloletnie doświadczenie na stanowiskach menadżerskich w międzynarodowych korporacjach w obszarze rozwijania sieci sprzedaży i zarządzania obiektami komercyjnymi wykorzystuje w codziennej pracy. Jest doświadczonym negocjatorem. Profesjonalizm i najwyższa jakość w obsłudze klienta to jego codzienne motto.

Wciąż się rozwija, szuka nowych nieszablonowych rozwiązań, zawsze z myślą o kliencie.

Prywatnie szczęśliwy tata. Od lat mieszkaniec Wilanowa, choć jako urodzony Krakowianin część serca zostawił w rodzinnym mieście. Aktywny sportowo, zawsze chętny do poznawania nowych miejsc i ludzi. Razem żoną konsekwentny pasjonat podróży.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem