Adrian Kołodziej

nr licencji: 22055

Adrian Kołodziej, założyciel i pomysłodawca Vilea Property Boutiqe. Wyznacza kierunki rozwoju firmy, współzarządza jej bieżącą działalnością. Rynkiem nieruchomości zajmuje się od 2003 roku, kiedy to rozpoczął inwestycje w luksusowe apartamenty w Warszawie.

Absolwent studiów magisterskich i podyplomowych na Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz licznych kursów w kraju i za granicą. Dyplomowany projektant wnętrz, licencjonowany pośrednik i zarządca nieruchomości. Ekspert w zakresie inwestowania w apartamenty na wynajem lub sprzedaż.

Wieloletnie doświadczenie na stanowiskach menadżerskich w międzynarodowych korporacjach w obszarze rozwijania sieci sprzedaży i zarządzania obiektami komercyjnymi wykorzystuje w codziennej pracy. Jest doświadczonym negocjatorem. Profesjonalizm i najwyższa jakość w obsłudze klienta to jego codzienne motto.

Wciąż się rozwija, szuka nowych nieszablonowych rozwiązań, zawsze z myślą o kliencie.

Prywatnie szczęśliwy tata. Od lat mieszkaniec Wilanowa, choć jako urodzony Krakowianin część serca zostawił w rodzinnym mieście. Aktywny sportowo, zawsze chętny do poznawania nowych miejsc i ludzi. Razem żoną konsekwentny pasjonat podróży.

Skontaktuj się

Referencje

Vilea jest wyjątkową firmą, oferującą najwyższą jakość usług i profesjonalizm, z którymi wcześniej nie spotkaliśmy się, ani w Polsce, ani w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszkamy od ponad dwudziestu lat. Firma jest nie tylko rzetelna, terminowa i fachowa w każdej dziedzinie swojej działalności, ale też niezwykle przyjaźnie, w natur (...) pokaż więcej alny sposób nastawiona do współpracy z klientem (...) Jesteśmy szczerze zobowiązani państwu Annie i Adrianowi Kołodziejom za wprowadzenie nas w tajniki warszawskiego rynku nieruchomości, za poświęcony czas, życzliwość i rady, nie tylko na etapie poszukiwań odpowiedniego mieszkania, ale także jego zaprojektowania i wykończenia. Szczególnie wdzięczni jesteśmy pani Monice Mączce z biura Vilea Design, której powierzyliśmy projekt aranżacji mieszkania.

PROF. PIOTR ZELENAY

Formularz kontaktowy

MASZ DO NAS PYTANIA? WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ, A MY POSTARAMY SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ NAJSZYBCIEJ JAK POTRAFIMY.