fbpx
Aneta Klarecka

Aneta Klarecka

Real Estate Advisor


tel:
+48 507 199 922

e-mail:
aneta.klarecka@vilea.pl

nr licencji:
27250
Powrót

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Nadzorowała sprzedaż i marketing specjalizując się w wynajmie lokacji pod wydarzenia z segmentu premium. Swoje dotychczasowe doświadczenie oraz zainteresowanie rynkiem dóbr luksusowych połączyła z zawodem doradcy ds. nieruchomości premium.

Do każdej współpracy podchodzi z dużym zaangażowaniem i oddaniem. Ma na swoim koncie ponad kilkadziesiąt projektów zakończonych sukcesem w postaci licznego grona zadowolonych Klientów. Wyznaje zasadę, że każdy wymaga rzetelnej obsługi i mądrej rady, czym udaje jej się zjednać nawet tych najbardziej wymagających.

Z entuzjazmem oraz energią wykonuje swoją pracę. Bardzo ceni pozytywne relacje zarówno w zespole, jak i we współpracy z Klientami. Szybko adaptuje się do zmian i wyzwań, jakie niesie ze sobą zawód doradcy ds. nieruchomości. Swoją pracę stara się łączyć z pasją, a wyzwania w sferze zawodowej są dla niej motorem do ciągłego rozwoju i podnoszenia kompetencji.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem