Aneta Klarecka

nr licencji: 27250

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Nadzorowała sprzedaż i marketing specjalizując się w wynajmie lokacji pod wydarzenia z segmentu premium. Swoje dotychczasowe doświadczenie oraz zainteresowanie rynkiem dóbr luksusowych połączyła z zawodem doradcy ds. nieruchomości premium.

Do każdej współpracy podchodzi z dużym zaangażowaniem i oddaniem. Ma na swoim koncie ponad kilkadziesiąt projektów zakończonych sukcesem w postaci licznego grona zadowolonych Klientów. Wyznaje zasadę, że każdy wymaga rzetelnej obsługi i mądrej rady, czym udaje jej się zjednać nawet tych najbardziej wymagających.

Z entuzjazmem oraz energią wykonuje swoją pracę. Bardzo ceni pozytywne relacje zarówno w zespole, jak i we współpracy z Klientami. Szybko adaptuje się do zmian i wyzwań, jakie niesie ze sobą zawód doradcy ds. nieruchomości. Swoją pracę stara się łączyć z pasją, a wyzwania w sferze zawodowej są dla niej motorem do ciągłego rozwoju i podnoszenia kompetencji.

Skontaktuj się

Referencje

Z ogromną satysfakcją polecamy współpracę z Panią Anetą Klarecką z Vilea Property Boutique. Współpracę z Panią Anetą Klarecką cechuje nie tylko bardzo wysoki profesjonalizm ale również skuteczność. Nie po raz pierwszy w życiu korzystaliśmy z usług agencji nieruchomości ale po raz pierwszy jesteśmy tak bardzo zadowoleni. Pani Aneta Klarecka posiada (...) pokaż więcej bardzo wysoką kulturę osobistą a przy tym przez cały czas jest nastawiona na realizację celów i oczekiwań swoich klientów. Dopinanie zadań to cecha szczególna Pani Anety. Z czystym sercem i dużym zadowoleniem rekomendujemy Panią Anetę Klarecką wszystkim osobom, które poszukują skutecznego i profesjonalnego pośrednika w sprzedaży lub zakupie nieruchomości.

MICHAŁ KORGOL
Vilea to nie tylko profesjonalizm , to przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta.. To nie tylko piękne domy i mieszkania i nie tylko świetni fachowcy w swojej branży , ale również wspaniali ludzie , którzy fachowo doradzają, wspierają , nigdy się nie poddają i najtrudniejszą sprawę jak moja doprowadzają do końca. Dziękuje Pani A (...) pokaż więcej necie Klareckiej za profesjonalizm , za wsparcie i wytrwałość.. że mimo wielu problemów urzędowych i nie tylko , potrafiła wszystkim pokierować i pomyślnie doprowadzić transakcję do końca . Dziękuje z całego serca !

MAŁGORZATA STACHOWIAK

Formularz kontaktowy

MASZ DO NAS PYTANIA? WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ, A MY POSTARAMY SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ NAJSZYBCIEJ JAK POTRAFIMY.