fbpx
Anna Kołodziej

Anna Kołodziej

Managing Partner


tel:
+48 602 206 111

e-mail:
anna.kolodziej@vilea.pl

nr licencji:
28215
Powrót

Anna Kołodziej to pasjonatka nieruchomości i pracy z ludźmi. Razem z mężem prowadzi firmę Vilea Property Boutique oraz zajmuje się obsługą kluczowych klientów agencji.

Jest doskonałym słuchaczem, z wyczuciem indywidualnych potrzeb klienta. Zaangażowana w 100%. Satysfakcja klienta to jej nadrzędny cel. Zawsze z pozytywnym nastawieniem i energią do działania.

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, wieloletni menadżer w międzynarodowych korporacjach, w tym menadżer projektów związanych z obszarem zarządzania obiektami komercyjnymi.

Od lat wraz z mężem aktywnie inwestuje w luksusowe nieruchomości w Warszawie. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie, a dodatkowo jako certyfikowana Home Stagerka doskonale wyczuwa jak przygotować nieruchomość, aby zwiększyć skuteczność jej sprzedaży lub wynajmu.

Licencjonowany pośrednik i zarządca nieruchomości.

Prywatnie mieszkanka Wilanowa. Mama dwójki dzieci, propagatorka akcji wolontariackich dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Ciekawa świata i ludzi. Konsekwentna w spełnianiu marzeń o podróżach na wszystkie kontynenty. Miłośniczka Azji.

Kocha piękne wnętrza, dobre kino, rozmowy z ludźmi, otwarta na różne kultury i niestandardowe działania.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem