fbpx
Edyta Kalogeras

Edyta Kalogeras

Real Estate Agent


tel:
+48 668 686 666

e-mail:
edyta.kalogeras@vilea.pl

Powrót

Uwielbia pracę z ludźmi i dla ludzi, a nieruchomości dają w tym zakresie duże możliwości. Świetnie się czuje w sprzedaży domów jak i apartamentów. Wielbicielka klimatycznych wnętrz i designu.

Zawsze chętnie służy fachową pomocą w znalezieniu wymarzonej nieruchomości.

Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Z branżą nieruchomości związana od ponad 20 lat. Zaczynała w z AIG/Lincoln, gdzie zajmowała się sprzedażą osiedla domów jednorodzinnych, następnie w firmie Dom Development jako leader sprzedaży domów oraz członek zespołu sprzedaży mieszkań premium, apartamentów (m.in w Osiedlu Marina Mokotów) i innych inwestycji w najlepszych warszawskich lokalizacjach.

Miłośniczka Mazur. Od 2016 roku prowadzi tam pensjonat, gdzie oprócz przyjaciół i rodziny zawsze ciepło wita swoich gości.

Lubi otaczać się ludźmi i nawiązywać nowe znajomości. Pasjonuje się psychologią i turystyką górską. Uwielbia podróże, szczególnie te po Azji i sportowy tryb życia.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama trójki wspaniałych dzieciaków.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem