fbpx
Edyta Zaorska

Edyta Zaorska

Office Manager


tel:
+48 501 414 595

e-mail:
edyta.zaorska@vilea.pl

Powrót

Edyta Zaorska to doskonale zorganizowana office manager, która z wielkim zaangażowaniem czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem dwóch oddziałów Vilea Property Boutique, w Wilanowie i Śródmieściu. Z pasją podejmuje codzienne wyzwania, a praca z ludźmi daje jej dużo satysfakcji. 

W życiu zawodowym doskonale wykorzystuje swoje zdolności komunikacyjne i interpersonalne. Ważne są dla niej relacje ze współpracownikami, jak również zdrowe środowisko pracy. Ceni sobie szczerość, uczciwość i wzajemny szacunek.

Jest otwarta na doskonalenie swoich umiejętności i nowe wyzwania. Lubi pomagać ludziom, dlatego angażuje się w liczne akcje wolontariackie. Wyrazem jej dbałości o ludzi są studia podyplomowe z obszaru well-beingu w organizacji na Akademii Leona Koźmińskiego.

Pasjonatka podróży, poznawania innych kultur, miłośniczka polskiego morza i Trójmiasta, z którego pochodzi. Kocha kino hiszpańskie i francuskie oraz dobrą książkę. Ostatnio rozsmakowała się w powieściach historycznych.

Prywatnie żona i mama wspaniałego nastolatka, a od niedawna opiekunka cudownego psa o imieniu Toto.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem