fbpx
Joanna Żmuda-Mammoli

Joanna Żmuda-Mammoli

Real Estate Advisor


tel:
+48 789 436 960

e-mail:
joanna.mammoli@vilea.pl

nr licencji:
27859
Powrót

Praca z klientem to to, w czym sprawdza się najlepiej. Uwielbia poznawać nowych ludzi i ich historie. Każdego dnia stara się jak najlepiej wykorzystywać zdobytą wiedzę i doświadczenie. Wierzy, że klient to przyjaciel, z którym warto nawiązać relację opartą na wzajemnym zaufaniu i szczerości.

Wyjątkowe nieruchomości to jej pasja. Piękne otoczenie daje jej energię do działania, którą dzieli się z innymi. Profesjonalistka przywiązująca ogromną wagę do szczegółów, ponieważ wierzy, że tylko dzięki temu można osiągnąć prawdziwy sukces. Cechuje się pozytywnym podejściem do życia, jest zawsze uśmiechnięta i nigdy się nie poddaje.

Najbardziej lubi podróżować w nieznane. Kocha jedzenie i dobre towarzystwo. Odkąd pamięta, zakochana we Włoszech i zwierzętach.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem