fbpx
Katarzyna Milewska

Katarzyna Milewska

Real Estate Advisor | Lawyer


tel:
+48 537 533 530

e-mail:
katarzyna.milewska@vilea.pl

nr licencji:
28471
Powrót

Katarzyna Milewska to prawniczka, która swoje wykształcenie połączyła z zamiłowanie do pięknych, stylowych nieruchomości. Będąc agentką z wieloletnim doświadczeniem w obrocie nieruchomościami, spełnia się w dwóch zawodowych rolach, a praca daje jej możliwość bycia bliżej ludzi i wpierania ich w podejmowaniu życiowych decyzji.

 Absolwentka Prawa oraz studiów podyplomowych z Zarządzania Nieruchomościami oraz Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami. Z ogromnym zamiłowaniem podchodzi do ciągłego szkolenia się, co przejawia się ukończeniem licznych kursów, w tym m.in. Structogram.

Z branżą związana jest od ponad 20 lat, początkowo jako in house lawyer w międzynarodowych korporacjach z branży nieruchomości komercyjnych, potem jako negocjator i leasing manager. Zajmowała się obsługą prawną i komercjalizacją największych i najbardziej prestiżowych obiektów handlowych w Polsce (Manufaktura, Posnania, Klify).

 Prywatnie mama dwójki nastolatków oraz właścicielka dwóch wyjątkowych kotek. Miłośniczka dobrego kina i Francji, zwłaszcza Paryża. Uwielbia kamienice, a we wnętrzach niezwykle ceni eklektyzm. Pasjonatka mody, Zouka i psychologii.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem