fbpx
Łukasz Hodura

Łukasz Hodura

Mokotów, Śródmieście Team Manager


tel:
+48 501 477 244

e-mail:
lukasz.hodura@vilea.pl

nr licencji:
24416
Powrót

Od lat interesuje się rynkiem dóbr luksusowych, nastawiony na nieustanny rozwój osobisty i zawodowy oraz relacje z Klientami. To właśnie działalność na rynku nieruchomości jest tym, co daje mu energię oraz pozwala się realizować. Przede wszystkim jednak dostarcza wiele radości. 

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych.
Jako uczestnik programu Zarządzania na Rynku Dóbr i Marek Luksusowych świetnie poznał tematykę i specyficzny charakter produktów premium, co doskonale wykorzystuje w swojej pracy.

Dyplomowany Life Coach. Wieloletnie doświadczenie w coachingu nauczyło go prawdziwie słuchać ludzi i ich oczekiwań. W procesie sprzedaży to właśnie zdolność́ słuchania i zrozumienia potrzeb Klienta gwarantuje późniejsze zadowolenie i satysfakcję obu stron.

Zarówno w kontaktach osobistych jak i w pracy cechuje go wysoka etyka, bez której nie wyobraża sobie dobrych relacji z ludźmi, również na gruncie zawodowym.

Na co dzień esteta, miłośnik muzyki elektronicznej, designu i zdrowego stylu życia. Kocha eksperymenty kulinarne i kuchnię wegańską, a podczas podróży to właśnie lokalne specjały są dla niego największą atrakcją.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem