fbpx
Marta Nowak

Marta Nowak

Real Estate Agent


tel:
+48 532 584 270

e-mail:
marta.nowak@vilea.pl

Powrót

Marta Nowak to marketing manager z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości premium i luksusowych. Realizowała projekty dla rozpoznawalnych warszawskich inwestycji segmentu premium. Pasjonatka stylowych wnętrz i pięknych architektonicznych detali.

Z wykształcenia Pani architekt, Absolwentka Politechniki Warszawskiej. Od blisko 20 lat związana z rynkiem nieruchomości. Swoją ścieżkę kariery połączyła z marketingiem, specjalizując się w nieruchomościach luksusowych.

Wieloletni manager u czołowych deweloperów polskich, dla których realizowała projekty marketingowe związane z kluczowymi i rozpoznawalnymi warszawskimi inwestycjami zlokalizowanymi w Śródmieściu i na Powiślu.

Jak sama podkreśla, uwielbia pracę z ludźmi, bo to oni tworzą miejsca. Chętnie dzieli się swoją wiedzą, a bogate doświadczenie w zarządzaniu zespołami pozwala jej skutecznie realizować zamierzone cele. Otwarta do ludzi, zawsze z uśmiechem podejmuje wyzwania zawodowe.

Prywatnie, mama dwójki nastolatków, właścicielka owczarka i kota. Lubi dobrą książkę i kino skandynawskie. W wolnej chwili maluje obrazy.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem