fbpx
Milena Piotrowska

Milena Piotrowska

Real Estate Advisor


tel:
+48 730 515 333

e-mail:
milena.piotrowska@vilea.pl

nr licencji:
26832
Powrót

Pasjonatka nieruchomości premium, szczególnie tych z duszą i kameralnie urządzonymi wnętrzami. W swojej pracy stawia na budowanie długotrwałych relacji z klientem i indywidualne podejście. Zawsze otwarta na nowe wyzwania i pełna pozytywnej energii, którą chętnie zaraża innych.

Do każdej współpracy podchodzi z zaangażowaniem, w pełni realizując podejmowane działania. Kluczowe jest dla niej utrzymanie jakości, finalizacja transakcji oraz zadowolenia Klientów.

Od minimalizmu woli przytulnie urządzone wnętrza, w których czuje się wyjątkową atmosferę.

Mieszkanka Wilanowa. Kocha smaczną kuchnię, podróże, wino i naturę. W wolnym czasie jeździ konno, gotuje i piecze ciasta, a kiedy potrzebuje się odstresować pielęgnuje kwiaty w ogrodzie.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem