fbpx
Paulina Woyciechowska

Paulina Woyciechowska

Senior Real Estate Advisor | Luxury & International Properties


tel:
+48 694 900 228

e-mail:
paulina.woyciechowska@vilea.pl

nr licencji:
25852
Powrót

Kreatywna i energiczna optymistka z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w obszarze marketingu i PR. Podjęła odważną decyzję o przeobrażeniu dotychczasowego życia i zajęciu się tym co kocha najbardziej czyli nieruchomościami. Domy, ich architektura, historie z nimi związana to wielkie emocje.  Ma świadomość, że każda transakcja to poważna zmiana życiowa, która wymaga profesjonalnego, troskliwego i pełnego empatii doradcy. W tej właśnie roli czuje się najlepiej.

Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu na kierunku zarządzanie i marketing. Podyplomowo ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej na kierunku psychologii zwierząt.

Kocha życie, ludzi i zwierzęta. W wolnych chwilach jeździ konno i realizuje się kulinarnie. A gdy tylko ma okazję ucieka gdzieś daleko i wtedy w zależności od kierunku szusuje, nurkuje lub serfuje.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem