29 April 2022

Agencja Nieruchomości Premium w Śródmieściu – Nowy Oddział Vilea przy ul. Pięknej

29 April 2022

Return

Latest entries

Nieruchomości na Costa del sol
Żoliborz Felińskiegi
luksusowe dekoracje domu
Facebook Linkedin Instagram Youtube

Od niedawna  Agencja Nieruchomości Segmentu Premium Vilea Property Boutique rozszerzyła swój obszar działań w Warszawie o nowe biuro zlokalizowane w Śródmieściu przy ulicy Pięknej 11a. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym wyjątkowym miejscu? Zapraszamy do lektury!

Vilea Property Boutique Śródmieście

Nowa lokalizacja to nie dzieło przypadku

Wiele budynków zlokalizowanych przy ulicy Pięknej w Śródmieściu posiada status zabytku, część z nich to kamienice z pięknymi fasadami – nie inaczej jest w przypadku kamienicy, w której nie tak dawno świętowaliśmy uroczyste otwarcie nowego oddziału agencji Vilea Property Boutique w Warszawie. Zespół biura przy ul. Pięknej specjalizuje się zwłaszcza w obsłudze Śródmieścia i Mokotowa, jednak jak mówi szef nowego biura Łukasz Hodura – każdy Klient jest mile widziany, niezależnie od lokalizacji w jakiej posiada nieruchomość.

Przepiękna, zabytkowa elewacja, do tego wyjątkowi „sąsiedzi” – biuro znajduje się w pobliżu Ambasady Francji i Kanady, Parku Ujazdowskiego oraz pałacyku Wilhelma Ellisa Raula (pełniącego jednocześnie funkcję Ambasady Szwajcarii). Prawdziwa „śmietanka towarzyska”!

Dlaczego wybraliśmy właśnie to miejsce? Dlaczego ulica Piękna 11a? Głównie ze względu na położenie. Śródmieście to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy – nie mogło nas tu zabraknąć!

Agencja Nieruchomości Premium w Śródmieściu - Nowy Odział Vilea Property Boutique przy ul. Pięknej 11a

Wyjątkowe miejsce wymagało wyjątkowej oprawy

Niepowtarzalny klimat naszego biura zawdzięczamy architektce Dorocie Maksymowicz. Z całego serca dziękujemy za czas poświęcony na zaprojektowanie wnętrza, w którym wprost chce się przebywać. Dorota ma wieloletnie doświadczenie, zrealizowała już ponad 350 projektów.

Prace adaptacyjne nad projektem nowego biura przebiegały bardzo sprawnie. Dorotę czekało nie lada wyzwanie – przekształcenie dawnego butiku z ekskluzywnym obuwiem w agencję nieruchomości premium wymagało wielu godzin pracy i zaangażowania całego zespołu. Efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.

Biuro przy Pięknej 11a ma charakter butikowy. Znajdziecie tutaj bardzo przyjazny i ciepły wystrój, przepiękne obrazy na ścianach, a salka konferencyjna zbudowana na potrzeby spotkań jest elegancka, przytulna i zapewnia intymność podczas prowadzonych rozmów.

Vilea Property Boutique Śródmieście

Otwarcie inne niż zwykle

Otwarcie kolejnego biura agencji planowaliśmy od tygodni. Miało być elegancko i w szerokim gronie.

Ze względu na sytuację w Ukrainie i wojnę wywołaną przez Rosję, priorytetem była dla nas pomoc przybywającym do Warszawy uchodźcom. Zdecydowaliśmy się zrezygnować z eventu otwarciowego, zapraszając tylko pracowników.

Serdecznie zapraszamy!

Biuro Vilea Property Boutique Śródmieście
ul. Piękna 11a, Warszawa
otwarte:
poniedziałek – piątek: 10:00 – 19:00
sobota: 11:00 – 15:00

 

Recommended offers

Contact form

DO YOU HAVE QUESTIONS FOR US? PLEASE FILL OUT THE FORM BELOW AND WE WILL TRY TO CONTACT YOU AS SOON AS WE CAN.