Warszawa, Wola, ul. Marcina Kasprzaka

Apartament 3 pokoje z tarasem | Wola, PET FRIENDLY

77 m²

3 pok.

2 łazien.

2015

6/11

Nowoczesny, w pełni wyposażony apartament zlokalizowany na 6. piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Kasprzaka 29C. Przestronne wnętrza, wysoki standard wykończenia i imponujący zielony taras o powierzchni 58 m² z widokiem na panoramę Warszawy to tylko niektóre z atutów tej wyjątkowej nieruchomości.

APARTAMENT:

Na powierzchnię 77 m² składają się:

  • Przestronny salon połączony z nowoczesną kuchnią, w pełni wyposażoną w wysokiej jakości sprzęt AGD oraz niezbędne przybory kuchenne
  • Główna sypialnia z pojemną szafą wnękową i toaletką
  • Drugi pokój, który może pełnić funkcję gabinetu, pokoju dziecięcego lub gościnnego
  • Łazienka z prysznicem
  • Osobna toaleta dla gości
  • Imponujący, zielony taras o powierzchni ponad 50 m² z panoramicznym widokiem na miasto

Zabudowy meblowe oraz kuchnia zostały wykonane na zamówienie. Każde z pomieszczeń zostało zaprojektowane z myślą o komforcie oraz funkcjonalności.
Do apartamentu przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Do dyspozycji mieszkańców jest również rowerownia i wózkownia.

BUDYNEK:

Budynek przy ul. Kasprzaka 29C to część nowoczesnego osiedla Bliska Wola Tower – jednej z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie. Charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia części wspólnych, całodobową ochroną oraz monitoringiem. Dla mieszkańców dostępne są eleganckie lobby, szybkie windy, strefy rekreacyjne oraz zielone patio z fontannami. Dodatkowym atutem inwestycji jest kompleks sportowo-rekreacyjny Central Park z boiskami i zimowym lodowiskiem, placem zabaw, a także siłownią plenerową.

LOKALIZACJA:

Inwestycja znajduje się w świetnie skomunikowanej części Warszawy – blisko centrum miasta, z szybkim dostępem do komunikacji miejskiej (metro – dwie linie, tramwaje, autobusy, SKM). W najbliższym otoczeniu dostępne są liczne punkty usługowe, restauracje, sklepy spożywcze, szkoły oraz przedszkola. Okoliczne parki – m.in. Park Powstańców Warszawy, Park Sowińskiego, Park Szymańskiego oraz Park Moczydło – oferują przestrzeń do spacerów i aktywnego wypoczynku.

OPŁATY:

Miesięczny czynsz najmu: 9000 zł
Czynsz administracyjny: 1060zł
Dodatkowo płatne są ewentualne korekty opłat za wodę i c.o., prąd według zużycia oraz Internet.
 
INFORMACJE DODATKOWE:

Kaucja w wysokości równowartości dwumiesięcznego czynszu.
Najem okazjonalny.

 
Już dostępny!

Plan
nieruchomości

77 m²

3 pok.

2 łazien.

2015

6/11

Lokalizacja

Podobne oferty

Formularz kontaktowy

MASZ DO NAS PYTANIA? WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ, A MY POSTARAMY SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ NAJSZYBCIEJ JAK POTRAFIMY.