Agata Pernach

Agata Pernach

Real Estate Advisor


tel:
+48 889 689 425

e-mail:
agata.pernach@vilea.pl

Powrót

Agata Pernach to wyjątkowa osobowość, łącząca w sobie pasję do nieruchomości, umiejętności marketingowe oraz miłość do muzyki. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.

Jej kariera zawodowa rozwijała się w zupełnie innym kierunku, kiedy to Agata postanowiła wykorzystać swoje predyspozycje w obszarze marketingu. Pracując w renomowanych agencjach digital marketingowych obsługiwała największe marki z branży FMCG i HoReCa, a następnie w polskiej marce modowej z branży premium pełniła funkcję PR Managera, zdobywając cenne doświadczenie w budowaniu marki i relacji z klientami.

Swoją przygodę z nieruchomościami z sektora deluxe rozpoczęła od strony marketingowej, a silna potrzeba kontaktu z klientem i budowania trwałych relacji skłoniły Agatę do podjęcia wyzwania w dziedzinie sprzedaży.

Agata rozwijała swoje kompetencje i zainteresowania poprzez studia italianistyczne oraz podyplomowe studia z zarządzania kulturą. Posługująca się biegle językiem angielskim i komunikatywnie włoskim, Agata ma szerokie horyzonty, które otwierają przed nią możliwości współpracy na międzynarodowym poziomie.

W swoim życiu znajduje czas na rozwój osobisty i aktywność fizyczną, czytając książki psychologiczne oraz uprawiając sport, w tym jogging i jogę. Jej miłością są Włochy i historia sztuki, które stanowią dla niej nieustające źródło inspiracji.

Agata jest również mamą i miłośniczką zwierząt, co dodaje jej życiu prywatnemu szczególnego uroku i radości. Jest przekonana, że jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana, co sprawia, że z pasją podchodzi do nowych wyzwań i możliwości, które się przed nią otwierają.