Ewa Piorunek

Ewa Piorunek

Real Estate Advisor | Home Expert


tel:
+48 577 082 247

e-mail:
ewa.piorunek@vilea.pl

nr licencji:
1450
Powrót

Zafascynowana światem luksusowych nieruchomości, postanowiła rozwijać się w zakresie specjalizacji Home Expert, aby z jeszcze większym profesjonalizmem pomagać Klientom w spełnianiu ich marzeń o niepowtarzalnych domach. Zdecydowała się na tę specjalizację, ponieważ wierzy, że to właśnie w domach i rezydencjach skrywa się prawdziwa magia oraz piękno nieruchomości. Kocha ciekawe wnętrza i wyjątkowe nieruchomości, bo sama wie jak otoczenie ma ogromny wpływ na życie i samopoczucie.  

Jej sukcesy są widoczne w wynikach sprzedaży, które są oparte na doświadczeniu oraz zdolności budowania silnych relacji z klientami. Za każdym projektem stoją unikalne potrzeby i marzenia, dlatego rozumie, jak ważne jest znalezienie właściwego miejsca, które będzie odzwierciedlać indywidualność. Jako doradca, specjalizujący się w sprzedaży domów o najwyższym standardzie ma świadomość jak kluczowe jest znalezienie rentownej inwestycji, która przyniesie satysfakcję i bezpieczeństwo finansowe. Dlatego swoje podejście opiera na indywidualnym podejściu do każdej transakcji, zapewniając profesjonalną obsługę od pierwszego kontaktu aż do finalizacji umowy.

Ewa dodatkowo ukończyła Uniwersytet Jagielloński, zdobywając tytuł magistra z psychologii w zarządzaniu. Ta kluczowa wiedza pozwala jej zrozumieć głębsze potrzeby i oczekiwania Klientów.

W pracy przede wszystkim ceni sobie partnerstwo biznesowe i wzajemny szacunek. W zamian oferuje zaangażowanie, lojalność a przede wszystkim skuteczność. Jako pasjonatka psychologii, Ewa nie tylko sprzedaje nieruchomości, ale również buduje długofalowe relacje oparte na empatii i zrozumieniu.

Miłośniczka rozwoju i pogłębiania wiedzy, aktywnie uczestniczy w szkoleniach i stale się kształci, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami w branży nieruchomości. Jej zaangażowanie w rozwój zawodowy przekłada się na innowacyjne podejście nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym.