Marta Chojnacka

Marta Chojnacka

Marketing Specialist


tel:
+48 505 820 504

e-mail:
marta.chojnacka@vilea.pl

Powrót

Zawsze uśmiechnięta i w pełni zaangażowana w codzienne działania oddziału Vilea Property Boutique w Śródmieściu. Utrzymanie najwyższej jakości obsługi Klienta to dla niej priorytet w pracy. Chętnie wspiera doradców w licznych projektach i nowych wyzwaniach.

Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Zarządzanie – Psychologia Biznesu. Jest najmłodszym członkiem zespołu, ale pomimo młodego wieku posiada bogate doświadczenie w pracy z ludźmi.

Od samego początku swojej ścieżki zawodowej stawiała na poszerzanie wiedzy i zdobywanie nowych kompetencji. Przez 2 lata była związana z rynkiem nieruchomości deweloperskich, najpierw jako asystentka biura, a następnie specjalista ds. obsługi gwarancyjnej i przekazań lokali. Aktywnie i z zaangażowaniem podejmuje nowe wyzwania, chcąc stale rozwijać się zawodowo.

Interesuje się psychologią relacji międzyludzkich, biznesu, sukcesu oraz kobiet. Miłośniczka teatru, sztuki współczesnej i kuchni włoskiej. Jej marzeniem jest prowadzenie w przyszłości zajęć z terapii, poprzez teatr. W wolnej chwili tworzy poezje.