fbpx
Powrót

Cosmopolitan – apartamentowiec z widokiem na miasto z każdej strony

Apartamentowiec Cosmopolitan w Warszawie jest położony u zbiegu ulic Emilii Plater i Twardej 4. Znajduje się tuż przy placu Grzybowskim, który w ostatnim czasie gwałtownie się rozrósł, podnosząc prestiż budynku Cosmopolitan. Dlaczego jeszcze warto zamieszkać w tym budynku, ulokowanym w sercu Warszawy?

Cosmopolitan – apartamenty w sercu Warszawy

Cosmopolitan jest podzielony na dwie części. W niższej znajduje się parking (4 piętra pod ziemią), a na 4 pierwszych piętrach – lokale usługowe i biurowe. Luksusowe mieszkania i apartamenty zaczynają się dopiero od 8 piętra. Mają one od 54 aż do 700 m². Na ostatnich dwóch piętrach znajdują się dwa dwupiętrowe, luksusowe apartamenty, zwane mezonetami. Jest całkowicie przeszklony – ten unikatowy design oraz staranność wykończenia sprawiają, że jest to inwestycja ponadczasowa.
Apartamentowiec Cosmopolitan ma aż 44 piętra i oferuje aż 236 mieszkań, które są w pełni wykończone i wyposażone. Budynek na pewno pokochają miłośnicy sztuki, kultury i kulinarnych wrażeń. Jednym z ciekawszych zabiegów jest konstrukcja Cosmopolitana, który umożliwia integrację na parterze – i to nie tylko mieszkańców, ale również osób z zewnątrz. Restauracje, biura, lokale usługowe… A to tylko niewielka część z zalet tego luksusowego budynku. Cosmopolitan to po prostu apartamentowiec, otwarty na całodobowe życie Warszawy, przy jednoczesnym zachowaniu spokoju i ciszy (wzmocnione szyby, rolety i apartamenty mieszkalne, które zaczynają się od 8 piętra).

Luksusowe nieruchomości warszawa

Apartament na sprzedaż w budynku Cosmopolitan

Lokalizacja

Obok Cosmopolitana znajduje się Plac Grzybowski – znajdziesz tam wiele restauracji i kawiarni. Oprócz tego w pobliżu apartamentowca są Złote Tarasy, w których można zrobić zakupy. Nie myśl jednak, że to jedyne zalety apartamentów w Cosmopolitanie. Niedaleko jest także Opera Narodowa oraz Park Saski i Starówka. To wszystko sprawia, że mieszkania w budynku Cosmopolitan po prostu się opłacają.

Komunikacja

Mieszkania w Cosmopolitanie zapewniają doskonałą komunikację. W bliskim sąsiedztwie znajdują się obie stacje metra, dworzec Warszawa Centralna oraz przystanki autobusowe i tramwajowe.

Luksusowe nieruchomości warszawa

Apartament na sprzedaż w budynku Cosmopolitan

Luksusowe apartamenty – Cosmopolitan

Mieszkania i apartamenty w Cosmopolitanie to inwestycja, która się opłaca. Przemawiają za tym nie tylko w pełni wykończone mieszkania, ale także strefa relaksu, przeznaczona dla mieszkańców, w której znajdziesz kluby fitness, siłownię, pokoje do masażu, sauny, jacuzzi i inne pomieszczenia klubowe. Oprócz tego każdy luksusowy apartament jest w pełni wyposażony – i to w najwyższym standardzie. Włoski marmur, inteligentny system zarządzania klimatyzacją, oświetleniem, roletami czy telewizją, lite dębowe deski podłogowe… A to dopiero początek.
Jeżeli jesteś zainteresowany wynajmem lub zakupem apartamentu w Cosmopolitanie przy ulicy Twardej i Emilii Plater, skontaktuj się z nami. Mamy doświadczenie w wycenie i szukaniu mieszkań, które w 100% odpowiadają klientom. Nasza agencja nieruchomości luksusowych ma charakter butikowy – dzięki temu każda osoba, która do nas przychodzi, jest otoczona profesjonalną i kompleksową opieką od początku do końca.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem