Grzegorz Konieczny

Grzegorz Konieczny

Real Estate Agent


tel:
+ 48 579 504 504

e-mail:
grzegorz.konieczny@vilea.pl

Powrót

Grzegorz Konieczny przez wiele lat pracował w obszarze Retail Marketingu, gdzie nie tylko doskonalił swoje umiejętności w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi na szczeblu krajowym, ale również zdobywał doświadczenie w obszarze obsługi klienta, co jest niezwykle cennym zasobem w naszej branży. Jego umiejętności z zakresu soft skils wypracowane podczas uczestnictwa w wielu kursach sprawiają, że świetnie radzi sobie w kontakcie z ludźmi.

Posiada tytuł absolwenta Filologii Angielskiej ze specjalizacją w Translatoryce, a obecnie jest studentem ostatniego roku na Wydziale Prawa, gdzie realizuje indywidualny tok na EWSPA.

Poza światem biznesu, Grzegorz jest także pasjonatem historii XX wieku, języków obcych, podróży oraz sportów walki. Determinacja w dążeniu do rozwoju osobistego i miłość do kontaktu z ludźmi sprawiają, że jest nie tylko doskonałym specjalistą, ale także przyjaznym i pomocnym kolegą. Jego osobowość i podejście do pracy doskonale wpisują się w filozofię naszego zespołu, która opiera się na profesjonalizmie, partnerstwie, jakości i zaangażowaniu.

Prywatnie jest miłośnikiem zwierząt, mając „dwoje dzieci” – Buldożkę Angielską o imieniu Sisi oraz Mopsa o imieniu Stefan.