fbpx
Powrót

Nowe biuro agencji nieruchomości Vilea w Miasteczku Wilanów

Otworzyliśmy nowe biuro agencji nieruchomości luksusowych Vilea Property Boutique w Miasteczku Wilanów, przy ul. Klimczaka 13.

Naszym zamierzeniem było stworzenie przestrzeni o butikowym charakterze, w której dobrze poczują się zarówno nasi Klienci jak również pracownicy Vilea Property Boutique. Uznajemy, że agencja nieruchomości premium w szczególny sposób powinna zadbać by jej biuro było wizytówką firmy i wpisywało się w kompozycję przestrzenną Miasteczka Wilanów.

Wszystkich mieszkańców Miasteczka Wilanów, całego Wilanowa a także wszystkich zainteresowanych nieruchomościami premium w Warszawie i okolicach zapraszamy do naszej siedziby.

Przywitamy Państwa dobrą kawą od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 19:00 oraz w sobotę w godzinach 11:00 – 15:00.

Zapraszamy!

 

agencja nieruchomości wilanów

agencja nieruchomości Wilanów

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem