15 grudnia 2018

Invest and Rest – inwestuj z nami w mieszkania!

15 grudnia 2018

Powrót

Ostatnie wpisy

dom komorów na sprzedaż
STARY MOKOTÓW VILEA
Żoliborz domy
Facebook Linkedin Instagram Youtube

Inwestowanie w mieszkania na wynajem według pieczołowicie dopracowanej strategii budowania wolności finansowej czy też zakup pojedynczego mieszkania z przeznaczeniem na inwestycje, w każdym przypadku oznaczać będzie wykorzystanie dwóch cennych zasobów – czasu i pieniędzy.

Usługa Invest&Rest, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów bazuje na naszym wieloletnim doświadczeniu w inwestycjach mieszkaniowych. Jej celem jest maksymalizacja osiąganych efektów finansowych oraz minimalizacja czasu jaki inwestor musi poświęcić na właściwe przeprowadzenie całego procesu. Polegamy na naszym doświadczeniu oraz wiedzy eksperckiej całego zespołu, w skład którego wchodzą agenci nieruchomości Vilea Property Boutique, doradca kredytowy, projektant wnętrz, stylistka, kierownicy ekip remontowych.

Invest&Rest składa się z kilku etapów:

Analiza i finasowanie inwestycji – doradztwo w zakresie wyboru modelu inwestycyjnego, budowa planu finansowego, znalezienie finansowania.

Poszukiwanie nieruchomości – mapowanie rynku, znalezienie ofert spełniających przyjęte kryteria, negocjacje warunków zakupu.

Przystosowanie nieruchomości – adaptacja, remont, wyposażenie i stylizacja pod kątem przyjętych założeń inwestycyjnych.

Wynajem lub sprzedaż – szybkie znalezienie najemcy lub klienta zainteresowanego zakupem.

Klienci mogą zdecydować się na współpracę w pełnym zakresie lub w ramach kilku wybranych etapów. Na przykład klient posiadający mieszkanie w stanie deweloperskim może wybrać przystosowanie nieruchomości oraz sprzedaż.

 

Poznaj szczegółową ofertę usługi Invest&Rest: Invest&Rest – inwestuj w apartamenty bez stresu

 

Korzyści dla klientów naszej firmy:
Invest – czyli korzyści ekonomiczne

Cena zakupu to najistotniejszy element wpływający na rentowność inwestycji. Każdego dnia przeglądamy dziesiątki ofert nieruchomości aby znaleźć najkorzystniejszą dla danego klienta. W następnej kolejności w imieniu klienta negocjujemy cenę by wywalczyć jak najlepsze warunki zakupu.

Dla każdej inwestycji przygotowujemy szczegółowy budżet remontowy, poszukujemy najkorzystniejszych ofert, negocjujemy. W miarę dostępności korzystamy z aktualnych ofert promocyjnych.

Oferujemy korzystne stawki współpracujących z nami wykonawców i notariuszy. Nasz doradca kredytowy znajdzie najbardziej dopasowany do potrzeb klienta kredyt lub pożyczkę.

Wszystkie te zabiegi prowadzą do jednego celu, którym jest wzrost rentowności.

Rest – czyli miej spokojną głowę i oszczędzaj czas

Drugim celem naszej usługi jest uwolnienie klienta od uciążliwych, stresujących i pochłaniających czas czynnosci związanych z inwestowaniem. Koordynujemy cały proces i praktycznie w każdej sprawie inwestor kontaktuje się z nami. Nie ma konieczności biegania od banku do banku w celu znalezienia odpowiedniego kredytu – tym zajmie się nasz doradca. Klient zna projekt a więc wie jak wyglądać będzie mieszkanie po remoncie – tym zajmie się nasz projektant.

Invest&Rest daje też to czego oczekują wszyscy – bieżący kontakt z wykonawcami i nadzór nad remontem spoczywa na nas.

Na koniec to w czym jesteśmy jednymi z najlepszych – szybka sprzedaż i wynajem. Dzięki temu, że nasza firma zajmuje się inwestycjami oraz prowadzimy działalność jako agencja nieruchomości, potrafimy jak nikt inny połączyć wiedzę i doświadczenie płynące z tych dwóch sfer by skutecznie zamknąć proces inwestycyjny.

Invest&Rest to oferta dla osób pragnących zainwestować w mieszkanie po raz pierwszy, jak też dla tych, którym temat jest znany ale chcą uwolnić się uciążliwych przedsięwzięć. Jest to oferta dla tych, którzy planują zakup mieszkania lub już je posiadają ale nie wiedzą jak na nim zarabiać. Zajmujemy się całym procesem od A do Z lub tylko poszczególnymi etapami np. sam projekt lub zastępstwo inwestorskie.

 

Sprawdź pozostałe usługi w ramach naszej firmy: Usługi oferowane przez Vilea Property Boutique

 

Nie zwlekaj i zacznij zarabiać na nieruchomościach, zgłoś się do nas i po prostu invest&rest. Może zainteresuje Cię jedna z naszych ofert Vilea Property Boutique – agencji nieruchomości premium.

Sprawdź oferty agencji nieruchomości premium Vilea Property Boutique: Oferta agencji nieruchomości Vilea Property Boutique

 

biuro@vilea.pl
tel. biuro: 22 4011318 (9:00-17:00)
kom. 668 480 805
kom. 602 206 111

Proponowane oferty

Formularz kontaktowy

MASZ DO NAS PYTANIA? WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ, A MY POSTARAMY SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ NAJSZYBCIEJ JAK POTRAFIMY.