17 lipca 2019

Nasi ludzie w Waszych przestrzeniach – niecodzienna sesja wizerunkowa Vilea Property Boutique

17 lipca 2019

Powrót

Ostatnie wpisy

Nieruchomości na Costa del sol
Żoliborz Felińskiegi
domy żoliborz
Facebook Linkedin Instagram Youtube

Nasi ludzie w Waszych przestrzeniach – niecodzienna sesja wizerunkowa pracowników Vilea Property Boutique.

Zdjęcia zespołu pracujących ze sobą pasjonatów nieruchomości potraktowaliśmy jak artystyczne wyzwanie, a także doskonałą okazję do integracji i zabawy. Ponieważ większość czasu każde z nas spędza na prezentacjach nieruchomości, uznaliśmy, że najlepszym miejscem na wspólne zdjęcia będzie piękny dom naszego Klienta, który został wynajęty za pośrednictwem naszej firmy. Jedna z tych przestrzeni, które definiują to, czym i kim jest marka Vilea Property Boutique.

Mieliśmy ogromną przyjemność współpracować przy sesji z Patrycję Woy, uznaną fotografką i jednocześnie naszą Klientką. Patrycja współpracuje z wieloma czołowym firmami z całego świata i posiada doświadczenie w tworzeniu sesji zarówno modelingowych, artystycznych i reklamowych oraz videoklipów dla czołowych artystów scen polskich i zagranicznych.

Chcieliśmy pokazać, jak dobrze czujemy się w przestrzeniach, o których na co dzień z pasją opowiadamy klientom; jak je poznajemy i ich doświadczamy, zanim rozpoczynamy proces prezentacji. Wczucie się w klimat miejsca, wyobrażenie sobie, jak to jest bywać w nim codzienne, to początek przygody, która dla naszych klientów staje się ważnym etapem w życiu. Dlatego zależy nam, by zanim podejmą decyzję o kupnie lub wynajmie, mogli wspólnie z nami odbyć małą podróż po jego wnętrzu.

Zobaczcie efekty spotkania naszej „rodziny” Vilea Property Boutique w jednym z najpiękniejszych domów Warszawy.

Proponowane oferty

Formularz kontaktowy

MASZ DO NAS PYTANIA? WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ, A MY POSTARAMY SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ NAJSZYBCIEJ JAK POTRAFIMY.