Warszawa, Wilanów

Ekskluzywne Rezydencje w Wilanowie

293.54 m²

811.29 m²

6 pok.

Rezydencje położone w ekskluzywnej, nowoczesej inwestycji Art Garden Wilanów. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie luksus, prostotę, elegancję oraz wypoczynek wśród relaksującej zieleni.

Inwestycja Art Garden Wilanów położona jest w prestiżowej części Wilanowa, przy ul. Pamiętnej w pobliżu bogatej infrastruktury, zaplecza Szkół Międzynarodowych jak i rezerwatu przyrody – Skarpy Ursynowskiej.

22 ekskluzywne 
Rezydencje z prywatnymi ogrodami, wykończone w najwyższym standardzie, wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne jak pompy ciepła.

Rezydencje o powierzchni od ok 200 do ponad 300m2, otoczone przestronnymi ogrodami o powierzchni od ok 500 do ok 1000m2.

Na domy o wewnętrznej powierzchni  ok 293 m2 składają się:

PARTER:
– elegancki salon z aneksem kuchennym
–  gabinet
–  hol 
–  toaleta gościnna,
–  spiżarnia
–  pomieszczenie techniczne
–  garaż 

I PIETRO:
– sypialnia z prywatną garderobą 
– 2 dodatkowe sypialnie 
– sypialnia z prywatną łazienką
– kolejna sypialnia z prywatną łazienką
– 2 niezależne łazienki
– hol komunikacyjny


BUDYNEK / OSIEDLE :
Art Garden Wilanów to ekskluzywne Rezydencje realizowane w najwyższym standardzie. Ogromne przeszklenia, najwyższa jakość, prostota, elegancja to cechy wyróżniające tą wyjątkową inwestycję. Kolorystyka w odcieniach eleganckiej bieli, alabastru, klasycznej szarości, skontrastowana antracytowymi elementami, duże przeszklenia, dzięki którym przyszli właściciele będą mogli cieszyć się nieograniczoną przestrzenią. W przestrzeni inwestycji Art Garden Wilanów znajdziemy specjalnie zaprojektowane i wykonane rzeźby Idy Karkoszka. Będą one rozmieszczone wzdłuż alei głównej, w starannie dobranych miejscach.

LOKALIZACJA:
Położenie projektu gwarantuje wysoki komfort życia i poczucia luksusu przez mieszkańców. Kameralne sąsiedztwo, nowoczesność a jednocześnie bliskość terenów zielonych jaki i komunikacji pozwalającej na szybkie i dogodne połączenie z pozostałymi dzielnicami Warszawy. W okolicy znajdziemy liczne sklepy, restauracje, kafejki, a także doskonałe placówki edukacyjne, w tym szkoły i przedszkola międzynarodowe. Znajdujące się w bliskiej odległości trasy rowerowe, rezerwat przyrody, pozwalają na aktywny wypoczynek.
 
 

Lokalizacja

Podobne oferty

Formularz kontaktowy

MASZ DO NAS PYTANIA? WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ, A MY POSTARAMY SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ NAJSZYBCIEJ JAK POTRAFIMY.