Warszawa, Wilanów

Warszawa, Wilanów

284.68 m²

5 pok.

2021

WILLA MIEJSKA

Rumiana House to inwestycja w stanie deweloperskim o kameralnym charakterze, łącząca najlepsze cechy wysokiej klasy apartamentowca oraz domu jednorodzinnego. Prezentowana nieruchomość to 282,7 m2 ergonomicznej przestrzeni, na której rozlokowane zostały funkcjonalne pomieszczenia zapewniające nowoczesne, komfortowe i jasne wnętrza. Zarezerwowany zwykle dla loftów wyjątkowy klimat, zapewnia znajdujący się na na parterze salon – wysoki na 6 metrów, z dwukondygnacyjnymi przeszkleniami gwarantującymi dostępność naturalnego światła, potęgującymi wrażenie wolnej przestrzeni.

TARASY I PRZYDOMOWE OGRODY

Na drugim piętrze znajduje się taras, z którego popijając kawę można obserwować najbliższą okolicę. Bezsprzecznym atutem domu jest przynależący do niego ogród, stanowiący obok awangardowej nowoczesności drugi, zielony wymiar inwestycji Rumiana House.

KOMFORTOWY GARAŻ

Do domu przynależy dwustanowiskowy, szeroki garaż podziemny z oddzielnym, wygodnym wjazdem i otwieraną automatycznym napędem bramą. Hala garażowa wyposażona
została w punkt naprawy rowerów. Z garażu można dostać się do domu dodatkowym, bezpośrednim wejściem.

MIESZKAĆ AWANGARDOWO

Awangarda na rynku mieszkaniowym to mieszanka trzech czynników: lokalizacji, najwyższego standardu oraz stylowego designu. Gdy zabraknie jednego z tych elementów, nie można mówić o naprawdę prestiżowych nieruchomościach. Projektem, który spełnia wszystkie wspomniane trzy kryteria jest Rumiana House na Niskim Wilanowie.

PRESTIŻOWY WILANÓW

W opinii wielu to właśnie adres, obok bryły budynku i niekonwencjonalnych rozwiązaniach architektonicznych, decyduje o prawdziwym prestiżu nieruchomości. Wyjątkowe budynki z segmentu premium to te zapewniające nie tylko luksus i nietuzinkowy design, ale również i unikalne otoczenie.

Lokalizacja

Podobne oferty

Formularz kontaktowy

MASZ DO NAS PYTANIA? WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ, A MY POSTARAMY SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ NAJSZYBCIEJ JAK POTRAFIMY.