fbpx
Powrót

Vilea Property Boutique – najlepsza agencja nieruchomości w Warszawie i całym województwie mazowieckim

Przeżyjmy to jeszcze raz! Minął już ponad miesiąc od ekscytującej gali rozdania nagród serwisu Otodom dla najlepszych agencji nieruchomości w Polsce. Stało się – Vilea Property Boutique to najlepsza agencja nieruchomości w Warszawie i całym województwie mazowieckim. Dopiero teraz, kiedy opadło konfetti pierwszych emocji, możemy opowiedzieć Wam, jak w Vilea Property Boutique świętujemy takie okazje.

 

Przypomnijmy: już po raz piąty powstał coroczny ranking najlepszych agencji nieruchomości serwisu Otodom. Do naszego firmowego grona trafił niebagatelny tytuł Lidera Nieruchomości w województwie mazowieckim, tym samym eksperci Otodom uznali, że jesteśmy najlepszą agencją nieruchomości w Warszawie i całym województwie. Jak możecie się domyślać – mimo regularnej satysfakcji z naszej pracy – najbardziej cenimy właśnie te momenty, w których branża pokazuje nam, że wypracowaliśmy pozycję lidera, i to na bardzo wymagającej mapie województwa mazowieckiego. 

 

Przyznana nagroda to nasz największy powód do radości, a jednocześnie motywacja do dalszych działań. Jakie były reakcje na jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży? Uśmiechy, jeszcze więcej uśmiechów i wzajemnych gratulacji. To wspaniałe uczucie – wiedzieć, że doceniono nas za to, że wykonujemy swoją pracę rzetelnie i trzymamy się najwyższych standardów. 

 

Jest to oczywiście zasługa całego zespołu, dlatego świętowaliśmy nagrodę w komplecie. Celebracja odbyła się (choć w sercach wciąż trwa) w jednym z naszych biur w Wilanowie. Powtarzamy krótką wiadomość, skierowaną do całego zespołu, cytując Annę Kołodziej podczas odbierania nagrody: Dziękujemy. Uwielbiamy Was! 

 

Naszą radość niech potwierdzą zdjęcia:

 

Szkoda, że zdjęć nie można posłuchać, ale zdradzimy Wam, co usłyszeliśmy w naszych korytarzach podczas spotkania: „Gratuluję Tobie i… sobie!”,  „Rynek jest wymagający, ale dzięki temu takie nagrody smakują jeszcze lepiej”. 

 

Jednogłośnie możemy też potwierdzić: „Jesteśmy najlepszymi agentami (na całym Mazowszu!)”. Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie, a innym Agencjom za świetną współpracę.

 

Takie nagrody dodają nam skrzydeł.

 

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem