fbpx
Powrót

Zakup nieruchomości we współpracy z Agencją Premium – czy warto?

Zakup nieruchomości to proces, który wymaga nie tylko odpowiednich nakładów finansowych. Oprócz tego niezbędne jest posiadanie odpowiedniej wiedzy o rynku nieruchomości, a także wygospodarowanie… czasu. W Vilea Property Boutique o klientów dbamy kompleksowo – poświęcamy im 100% swojej uwagi, dzięki czemu jesteśmy w stanie proponować starannie wyselekcjonowane oferty, które są bezpośrednio do nich dopasowane.

Zakup nieruchomości – o czym trzeba pamiętać?

Kupno nieruchomości to decyzja niełatwa, trudna do podjęcia. To, o czym należy pamiętać, to przede wszystkim nie podejmowanie decyzji pod wpływem emocji. Mieszkanie może wydawać się piękne na pierwszy rzut oka, ale oprócz wyglądu liczą się jeszcze inne czynniki, które w późniejszych latach łączą nabywców z nieruchomością. Nie chodzi tylko o kredyt hipoteczny, ale także o księgę wieczystą, wady i zalety kupowania z rynku wtórnego czy pierwotnego, oszacowanie realnej wartości nieruchomości… A to dopiero wierzchołek góry lodowej.

W przypadku, gdy klientom brakuje czasu lub doświadczenia w zakupie nieruchomości, wkraczamy my – zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie, którzy nie tylko znają realia rynku, regularnie monitorują banki i ich oferty kredytowe, ale również mają bogatą sieć kontaktów, dzięki której mogą umówić klienta na oglądanie nieruchomości zanim zostanie ona wystawiona na sprzedaż.

Luksusowe nieruchomości Warszawa

Apartament na wynajem w inwestycji Qbik na Mokotowie

Agencja nieruchomości premium Vilea Property Boutique

Agencja Vilea Property Boutique ma charakter butikowy – oznacza to, że wszystkich naszych klientów otaczamy kompleksową opieką i służymy radą i pomocą od pierwszego etapu współpracy aż do finalizacji transakcji. Dedykowany doradca od początku do końca przeprowadza klientów przez cały proces zakupu domów, willi, mieszkań czy apartamentów. Obsługujemy luksusowe nieruchomości na terenie Warszawy.

Jak wygląda zakup nieruchomości luksusowych?

Nasi specjaliści z Vilea Property Boutique każdy zakup nieruchomości rozpoczynają od szczegółowego wywiadu i analizowania oczekiwań i wymagań klientów. Znając oczekiwania, obawy i zasoby finansowe kupujących nasza agencja nieruchomości jest w stanie pomóc nabyć najlepszą nieruchomość, która będzie odpowiadała na oczekiwania klientów. W tej kwestii nie uznajemy kompromisów. Tylko dzięki rozmowie i szczegółowej analizie potrzeb nabywców będziemy w stanie przygotować najlepsze dla nich, spersonalizowane oferty.

Gdzie szukać nieruchomości premium?

Podczas gdy klient nie musi się przejmować aktywnym szukaniem nieruchomości, my od razu zaczynamy działać. Nasi doradcy wiedzą, na co zwracać uwagę i gdzie szukać nieruchomości premium – również takich, które nie są oficjalnie opublikowane. Doradcy z Vilea Property Boutique mają bogatą sieć kontaktów, dzięki której jesteśmy w stanie znaleźć jako pierwsi najlepsze oferty na rynku jeszcze przed ich publikacją.

Przedstawienie oferty i umawianie spotkań

Tuż po tym, gdy skompletujemy najlepsze propozycje, spotykamy się z klientami i przedstawiamy oferty, pokazujemy zdjęcia i omawiamy szczegółowo każdą nieruchomość. Przy zbieraniu ofert pod uwagę bierzemy nie tylko wcześniej określone preferencje klientów, ale także najkorzystniejsze dla nich warunki. Jesteśmy w stanie je określić dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych ekspertów. Następnie wspólnie planujemy harmonogram prezentacji nieruchomości, dopasowując go do kalendarza klientów.

Negocjacje

W imieniu swoich klientów negocjujemy cenę nieruchomości. Ponieważ mamy wgląd do historii transakcji różnych mieszkań i domów w interesującej nabywcę okolicy, jesteśmy w stanie stwierdzić które warunki nabycia nieruchomości są korzystne. Mamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie, które są niezbędne do przeprowadzenia negocjacji cen, żeby były jak najlepsze.

Wszystkich formalności dokonujemy za klientów

W agencji nieruchomości luksusowych Vilea Property Boutique otaczamy naszych klientów kompleksową opieką. Dotyczy to również formalności, które są niezbędne przy zakupie nieruchomości. Dbamy o każdy szczegół i zwracamy uwagę na detale – wszystko po to, by nasi klienci nie musieli przejmować się porównywaniem ofert kredytowych czy szukaniem notariusza. Wszystkim zajmujemy się my.

Luksusowe nieruchomości Warszawa

Dom na sprzedaż w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego w Radości 

Czy warto zakup nieruchomości powierzyć agencji?

Zakup nieruchomości to proces długi i żmudny. Wymaga ogromnych nakładów czasowych – właśnie dlatego Vilea Property Boutique oferuje kompleksową opiekę nad klientami. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zdejmujemy większość formalności z barków naszych klientów. Nie tylko wyszukujemy oferty, które są wyłączone z oficjalnej publikacji bądź nie zostały jeszcze wystawione, ale również porównujemy oferty kredytowe w bankach i przedstawiamy nabywcom najkorzystniejsze umowy. Agencja nieruchomości Vilea Property Boutique zajmuje się klientami kompleksowo – dzięki czemu doradcy przedstawiają starannie wyselekcjonowane oferty, które faktycznie zainteresują nabywców. Współpraca z agencją nieruchomości to oszczędność czasu i pieniędzy, a także pewność, że powierza się swoją sprawę specjalistom w swojej dziedzinie.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem