fbpx
Powrót

Złota 44

Apartamenty Złota 44 stały się symbolem luksusu, nowoczesności i innowacyjnej architektury. Ta prestiżowa inwestycja w centrum Warszawy sprawiła, że rynek mieszkań luksusowych został wzbogacony o unikatowe apartamenty z oszałamiającym widokiem. Mierzący 192 metry wysokości budynek na stałe wpisał się w krajobraz Warszawy i stał się połączeniem światowego, nowoczesnego designu z niezwykłą przestrzenią do zamieszkania. Czym jeszcze wyróżniają się mieszkania na Złotej 44 i co sprawia, że są one tak wyjątkowe?

Inwestycja Złota 44

Apartamentowiec Złota 44 ma 192 metry wysokości. W budynku mieszczą się 52 piętra i 287 unikalnych apartamentów. Budowla została zaprojektowana przez światowej sławy Daniela Libeskinda (amerykański architekt polskiego pochodzenia), który zaprojektował takie budynki, jak m.in.: Muzeum Żydowskie w Berlinie, Muzeum Felixa Nussbauma w Niemczech, Imperial War Museum North w Manchesterze, Muzeum Żydowskie w San Francisco oraz Nowe Centrum Łodzi: Brama Miasta. Oprócz tego Libeskind to autor projektu zagospodarowania Ground Zero po World Trade Center w Nowym Jorku.

To, co jako pierwsze rzuca się w oczy, to kształt budynku. To właśnie dzięki niemu każdy apartament ma niepowtarzalny, wyjątkowy kształt. Z wieżowca rozciąga się przepiękny widok na panoramę miasta.

Apartamenty pokazowe

Na 50. piętrze deweloper urządził aż trzy apartamenty pokazowe. Znajdują się tutaj luksusowe nieruchomości o powierzchni: 65 m² (jedna sypialnia), 140 m² (dwie sypialnie) oraz 230 m² (trzy lub cztery sypialnie).

Mieszkania Złota 44 na sprzedaż i wynajem

Apartamenty Złota 44 pozwalają mieszkańcom smakować wielkomiejskiego stylu – budynek znajduje się w samym centrum Warszawy, w sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki. Wokół budynku zlokalizowane są także najbardziej prestiżowe restauracje i punkty usługowe w mieście. Dzięki temu Złota 44 Tower oferuje swoim mieszkańcom swobodny dostęp do wszystkich najważniejszych miejsc kulturalnych w Warszawie.

Mieszkania w Złota 44 Tower można wynająć lub kupić. Sama inwestycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród obu grup zainteresowanych. Ceny apartamentów są różne i zależą od powierzchni nieruchomości oraz piętra.

Vilea Property Boutique pośredniczy zarówno w zakupie, jak i najmie apartamentów w Złota 44 Tower. Nie tylko znamy historie transakcji, ale także sama inwestycja jest nam dobrze znana – doskonale wiemy, jakie obecnie panują trendy i warunki na rynku nieruchomości premium i wiemy jak przeprowadzić transakcję, by była ona jak najkorzystniejsza dla naszych klientów.

Złota 44 luksusowe nieruchomości

Apartament na sprzedaż Złota 44 | wysokie piętro

Apartamenty Złota 44

Złota 44 to jeden z najwyższych budynków mieszkalnych nie tylko w Polsce, ale także w Unii Europejskiej. Apartamenty są umieszczone na piętrach 9-52. Średnia wielkość apartamentów to 120 m². Mieszkania wyposażono w system HMS, który umożliwia całkowite zdalne sterowanie m.in. panelami okiennymi, ogrzewaniem, oświetleniem czy klimatyzacją. Oprócz tego umożliwia on zamówienie usług z budynku. A wszystko to z poziomu panelu lub smartfona. Apartamentowiec Złota 44 jest pierwszym budynkiem w Polsce, który został wyposażony w system TGU (Triple Glazed Unit) – system ten skutecznie zapobiega utracie energii cieplnej, co skutkuje zmniejszeniem zużycia energii. Dodatkowo specjalna zewnętrzna powłoka zapobiega nagrzewaniu się mieszkań wewnątrz budynku.

Mieszkańcy Złotej 44 mają do dyspozycji indywidualne karty magnetyczne. Bezpieczeństwo w Złota 44 Tower to priorytet – karta umożliwia wjazd wyłącznie na piętro, na którym znajduje się apartament jej właściciela.

Złota 44 – luksusowa strefa relaksu

Wyjątkowy design i unikalne apartamenty to nie wszystko, co oferuje swoim mieszkańcom apartamentowiec Złota 44. Celem powstania tej nieruchomości było zapewnienie mieszkańcom luksusowego życia w każdym, nawet najdrobniejszym detalu. Złota 44 oferuje więc 1400 m² strefy relaksu, która mieści się na  8. piętrze budynku. Do dyspozycji mieszkańców jest:

  • 25-metrowy basen,
  • sauny,
  • centrum SPA,
  • przestronny taras widokowy z zewnętrznym jacuzzi,
  • sala kinowa,
  • fitness klub z salą do jogi,
  • recepcja z concierge,
  • sala klubowa i biznesowa.
  • lokal Le Club z barem.

Luksusowe nieruchomości Złota 44

Apartament na sprzedaż Złota 44 | wysokie piętro

Penthouse Złota 44

Penthouse Złota 44 to trzykondygnacyjne mieszkanie, ulokowane na 52., 53. i 54. piętrze w apartamentowcu. To miejsce nietypowe, tworzące wyjątkową powierzchnię do życia. Do apartamentu przynależy prywatny taras o powierzchni 30 m². Największy penthouse w Złota 44 Tower ma ponad 600 m², ale w budynku znajdują się też mniejsze, jednopoziomowe mieszkania o powierzchni 235 m² oraz 200 m². Ceny tych luksusowych apartamentów są ustalane indywidualnie.

Złota 44 – kupno i najem

Vilea Property Boutique od lat zajmuje się pośrednictwem w zakupie i najmie nieruchomości luksusowych. Wszystkich zainteresowanych apartamentami Złota 44 zapraszamy do kontaktu pod numerem: 22 401 13 18 lub 602 206 111.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem