fbpx
Powrót

Zapraszamy do naszego biura

Drodzy Klienci i Przyjaciele,

Zgodnie z przewidywaniami koronawirus nadal istnieje i zaraża i tak z pewnością będzie jeszcze przez jakiś czas. Na szczęście w ciągu ostatnich tygodni nie nastąpił paraliż rynku nieruchomości, a segment premium jest na zawirowania dużo bardziej odporny. Po krótkiej fazie niepewności, w ostatnim okresie obserwujemy spore ożywienie.

Jesteśmy obecnie na etapie stopniowego odmrażania gospodarki, coraz więcej przedsiębiorstw wraca do funkcjonowania, stosując odpowiednie zabezpieczenia.  Również nasza agencja wprowadza stopniowe zmiany, tak by zapewnić klientom pełne wsparcie w decyzjach związanych z rynkiem nieruchomości, zagwarantować najwyższej jakości marketing i wysoki poziom skuteczności.

Począwszy od 11 maja 2020 nasze biuro przy ul. Klimczaka 17 jest otwarte zarówno dla agentów i pozostałych pracowników, jak również dla klientów. Zachowujemy odpowiedni dystans społeczny i zapewniamy środki ochrony, zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami.

Spotkania z klientami oraz prezentacje nieruchomości odbywają się przy zachowaniu środków bezpieczeństwa, w miarę możliwości uwzględniamy też szczególne prośby klientów odnośnie zabezpieczeń. Zapraszamy też do naszego biura, gdzie elementy wyposażenia są systematycznie dezynfekowane. Dla osób, które czują się bardziej komfortowo spotykając się online, nadal umożliwiamy prezentacje za pomocą aplikacji takich jak Zoom.

W ostatnim czasie mieliśmy ogromną przyjemność służyć wielu osobom radą, informacją i naszą wiedzą. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za zaufanie jakim jesteśmy obdarzani, to niezwykle cenna nagroda za naszą pracę.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zachęcam również do wizyty na naszej stronie internetowej oraz do lektury artykułów na naszym blogu.

Życząc zdrowia,

Adrian Kołodziej                                                        Anna Kołodziej

Managing Director                                                 Managing Partner

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem