fbpx
Powrót

Agencja nieruchomości pomoże nie tylko przy transakcji

Dobra agencja nieruchomości świadczy profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży oraz zakupie nieruchomości, jednak na tym jej działania się nie kończą. Rzetelne biuro nieruchomości udzieli wsparcia również po zakończeniu transakcji. W jakich obszarach klient może liczyć na pomoc pośrednika?

Dobry pośrednik pomaga również po transakcji

nieruchomości wilanów

Najważniejsze zadania agenta to doprowadzenie do transakcji w możliwie krótkim czasie oraz wynegocjowanie dobrej ceny, jednak profesjonalne biuro nieruchomości będzie służyło pomocą klientowi także później. Sprzedaż czy kupno nieruchomości niesie za sobą działania, takie jak administracja nieruchomości, przeprowadzka czy zadbanie o certyfikaty energetyczne. Z tego powodu dobrze jest znać kogoś, kto poleci sprawdzonych specjalistów.

Profesjonalna agencja nieruchomości posiada obszerną bazę ofert nieruchomości, jak również działalności, zajmujących się przeprowadzkami czy remontami. Warto zapytać w biurze nieruchomości o fachową ekipę budowlaną, firmę elektroinstalacyjną lub organizującą przeprowadzki. Dzięki temu, będziemy mieć możliwość skorzystania z usług sprawdzonej firmy. Dodatkowo, agencja nieruchomości posiadająca serwis consierge sama zajmie się zorganizowaniem wszelkich formalności. Na tym nie kończy się wsparcie w ramach consierge. Agencja nieruchomości pomaga w znalezieniu właściwych szkół dla dzieci, pomoże zapoznać się z nowym miejscem pobytu, wskaże interesujące ośrodki kulturalne, sportowe i in.

nieruchomości premium warszawa

Architekt, meble, przewodnik? Pośrednik podpowie

Każdy z nas ma świadomość, jak trudno jest odnaleźć się w nowym mieście. Wiele osób, decydując się na przeprowadzkę do innej miejscowości, nie orientuje się, gdzie znaleźć dobrych fachowców czy sklep z wyposażeniem do nowego mieszkania. Zamiast korzystać z pierwszej z brzegu oferty z internetu, lepiej skontaktować się z agentem nieruchomości, który poleci dobry sklep czy firmę. Podobne działania możemy podjąć, podczas poszukiwań np. architekta wnętrz oraz innych przedsiębiorstw, których usług potrzebujemy. Warto również zapytać o przewodnika, który oprowadzi nas po miejscowości, do której właśnie się wprowadziliśmy.

nieruchomości wilanów

Kompleksowe wsparcie agencji nieruchomości

Dobra agencja nieruchomości zadba o klienta kompleksowo. Nie tylko będzie świadczyć usługi w pośrednictwie sprzedaży oraz zakupie nieruchomości, ale wesprze klientów także w późniejszych działaniach. Agencja Vilea Property Boutique, oferuje luksusowe nieruchomości na sprzedaż oraz wynajem. To profesjonalne biuro, w którym klienci mogą liczyć na fachowe wsparcie oraz bezpieczeństwo transakcji.

Vilea to również biuro projektowe. Doświadczeni architekci wnętrz Vilea Design chętnie pomogą zaaranżować wnętrza mieszkalne i biurowe. Służymy pomocą i radą również w trakcie poszukiwań sprawdzonej ekipy budowlanej czy remontowej, oraz innych firm, z których usług klienci korzystają po dokonaniu transakcji. Proponujemy także doradztwo kredytowe nieruchomości. Ze względu na własne bezpieczeństwo finansowe warto skorzystać z usług sprawdzonego doradcy kredytowego, który potwierdził swoje kompetencje pomagając w setkach transakcji dokonywanych w agencji. Fachowa obsługa klienta jest dla nas priorytetem, dlatego decydując się na nasze usługi, masz pewność, że otrzymasz profesjonalne wsparcie.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem