fbpx
Powrót

Jak radzić sobie na rynku nieruchomości w 2022 roku? Poznaj naszą ofertę doradztwa finansowego

Nie tylko znalezienie odpowiedniego mieszkania zajmuje sporo czasu, ale również poszukiwania najlepszej oferty kredytu hipotecznego może być mocno skomplikowane. Co zrobić w sytuacji, kiedy potrzebne są dodatkowe środki, ale brakuje Ci wiedzy związanej z finansami lub nie masz czasu załatwianie formalności? W przypadku naszej agencji możesz skorzystać z usług doradztwa kredytowego, do czego serdecznie zachęcamy.

W czym pomoże Ci doradca kredytowy Vilea?

Wiele osób nie wie, czego tak właściwie spodziewać się po spotkaniu z doradcą finansowym oraz tego, jak jest uiszczana opłata za jego lub jej usługi. Przede wszystkim warto zacząć od informacji, że doradcą kredytowym nie można zostać ot tak – potrzebna jest licencja Komisji Nadzoru Finansowego, odpowiednie uprawnienia oraz wpis do rejestru. Kompetencje oraz wiedza nie są więc kwestią przypadku, a muszę być poświadczone urzędowo. Już ta informacja z pewnością uspokoi wielu Klientów, w końcu nie każdy może zostać specjalistą. Warto też wspomnieć, że wizyta u doradcy kredytowego jest darmowa – to bank, który finalnie wybierzesz, wypłaca prowizję osobie, z której usług korzystałeś. Oczywiście, oferta banku nie zmienia się i w związku z tym nie ponosisz dodatkowych kosztów. W czym więc może Ci pomóc doradca? Przede wszystkim, oceni Twoją zdolność kredytową, a także udzieli informacji dotyczących warunków pożyczki hipotecznej lub innej. Można powiedzieć, że zajmie się kredytem od A do Z, bowiem przedstawi Ci również najlepsze oferty i pomoże sfinalizować umowę, również negocjując zapisy w umowie kredytowej. Są to więc usługi nieocenione, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy sytuacja gospodarcza zmienia się z dnia na dzień.

Czy usługi doradcy kredytobiorcy kończą się na podpisaniu umowy z bankiem?

Oczywiście, w wielu przypadkach może być tak, że współpraca skończy się na tym etapie. Jednak doradcy finansowi, zwłaszcza Ci dbający o Klienta, często dalej utrzymują kontakt z kredytobiorcami. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu, że dalej potrzebne są ich usługi oraz wiedza dotycząca finansów. Po drugie, doradca zawsze może też zaproponować inny kredyt na korzystnych warunkach, zwłaszcza, jeśli wcześniej otrzymał informację o tym, że Klient jest zainteresowany taką ofertą. Korzystając z naszej oferty z pewnością oszczędzisz wiele wolnego czasu, a jednocześnie będziesz w stanie złożyć wiele wniosków do różnych banków, aby finalnie wybrać najkorzystniejszą propozycję. Jest to bardzo korzystna opcja, dlatego zachęcamy do spotkania z jednym z pracowników Vilea!

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem