fbpx
Powrót

Nowe osiedla w Warszawie – poznaj polecane przez nas oferty z rynku pierwotnego (Rumiana House, Blu Residence)

Niezależnie od tego, czy marzy Ci się nowoczesna miejska willa, czy też rozglądasz się za przestronnym apartamentem blisko centrum Warszawy, mamy dla Ciebie odpowiednie oferty. Wśród inwestycji, które obsługują nasi agencji, znajdują się bowiem Rumiana House oraz Blu Residence, nowo wybudowane osiedla w świetnych lokalizacjach.

Rumiana House – połączenie wysokiej klasy apartamentowców oraz domów jednorodzinnych

Inwestycja Rumiana House wyróżnia się na rynku nie tylko stylowym designem, ale też świetną lokalizacją (Dolny Wilanów) i najwyższym standardem wykonania. Jest to z pewnością unikalna propozycja na polskim rynku – wystarczy wspomnieć o tym, że metraż poszczególnych nieruchomości wynosi od 238 do 282 metrów kwadratowych ergonomicznej przestrzeni. Deweloper zadbał też o funkcjonalny układ pomieszczeń, dzięki czemu te miejskie wille są wyjątkowo komfortowe, a ich mieszkańcy będą mogli cieszyć się pięknym, naturalnym oświetleniem. Doskonale widać to zwłaszcza w salonach, które znajdują się na parterze. Pomieszczenia te są wysokie na 6 metrów, mają też dwukondygnacyjne przeszklenia, co dodatkowo podkreśla otwartą przestrzeń. Oprócz tego, potencjalni klienci będą mieli również do dyspozycji piękny ogród oraz tarasy, które umieszczono na drugim piętrze. Oczywiście, każdy dom jest też wyposażony w dwustanowiskowy garaż podziemny, do którego wjazd został świetnie wkomponowany w całą inwestycję, dzięki czemu zielonych widoków nie będą psuły żadne parkingi.

Blu Residence – kameralny budynek apartamentowy niedaleko centrum Warszawy

Projekt Blu Residence znajduje się w dolnej części Mokotowa – lokalizacja ta jest więc idealną propozycją dla osób, które poszukują jednocześnie ciszy i spokoju, ale bliskość centrum oraz możliwość łatwego dojazdu są dla nich istotne. Usytuowanie niedaleko od Mostu Siekierkowskiego oraz ul. Czerniakowskiej zapewnia bardzo sprawną komunikację ze Śródmieściem, Ursynowem oraz Wilanowem, a także innych dzielnic, położonych po drugiej stronie Wisły. Co równie ważne, w bliskim sąsiedztwie inwestycji dostępne są przedszkola, szkoły, parki, a także Dom Kultury Dorożkarnia. Same apartamenty (wszystkie wykonane w standardzie premium) mają powierzchnię od 37 do 120 metrów kwadratowych; dostępne są lokale zarówno jedno-, jak i dwupoziomowe. Projekt zakłada też m.in. duże powierzchnie przeszkleń, które będą wpływać na nasłonecznienie apartamentów.

Zainteresowała Cię inwestycja Rumiana House lub Blu Residence? Zapraszamy do kontaktu z naszymi agentami, którzy chętnie udzielą bardziej szczegółowych informacji w temacie obu projektów!

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem