fbpx
Powrót

Podsumowanie 2022 roku i nagrody za najlepsze wyniki oraz plany na 2023 rok.

Nowy rok jeszcze na dobre się nie rozkręcił, a my nie próżnujemy. W minionym tygodniu zespół Vilea Property Boutique uczestniczył w corocznym spotkaniu podsumowującym rok 2022.

Niewątpliwie był to znaczący czas na rynku nieruchomości luksusowych i premium, pełen zaskakujących wydarzeń, mających wpływ na kształtowanie się sytuacji rynkowej. Przyniósł również wiele nowych wyzwań. Pomimo nieprzewidywalnych sytuacji udało nam się zrealizować założone cele sprzedażowe.

Osiągnięte wyniki przekroczyły założenia, a nasze działania i zaangażowanie było niejednokrotnie dostrzegane i nagradzane przez firmy związane z rynkiem nieruchomości premium.

  • Już po raz drugi Vilea Property Boutique została doceniona w prestiżowym konkursie European Property Awards otrzymując główną nagrodę, odznakę 5 gwiazdek, świadczących o najwyższej jakości wykonywanych usług w kategorii Best Real Estate Agency Single Office Poland 2022-2023. International Property Award to światowej sławy znak doskonałości.
  • Otrzymaliśmy też nominację do nagrody International Property Awards Europe -jako jedna z 8 europejskich agencji nieruchomości wybranych spośród uznanych za najlepsze w swoich krajach. O wynikach dowiemy się jeszcze wiosną.
  • European Property Awards Real Estate przyznał nam również nagrodę za działania marketingowe, wspierające sprzedaż oferowanych przez nas nieruchomości.
  • Vilea Property Boutique otrzymała nominację do nagrody Leadera Nieruchomości Otodom 2022. Tym samym znaleźliśmy się w gronie 10 najlepszych agencji nieruchomości w województwie mazowieckim. Na ostateczne wyniki czekamy do czasu zakończenia konkursu.

W 2022r cieszyliśmy się też z otwarcia nowego biura
w Śródmieściu przy ul. Pięknej 11 A.

Zespół Vilea zyskał również nowe twarze m.in. do naszego grona dołączyła Dyrektor ds. rozwoju a Dział marketingu rozwija swoje skrzydła pod opieką nowej Dyrektor ds. Marketingu.

Sukces ma wielu autorów, w naszym przypadku to zespół Agentek i Agentów Vilea oraz naszego oddanego Back Office wspierającego nas w codziennej pracy. To już nasza tradycja, że podczas kolacji wigilijnej wręczamy nagrody i wyróżnienia Vilea.

Przeżyjmy to jeszcze raz – nagrody i wyróżnienia dla naszych najlepszych Agentów

Kategoria – Najwyższy przychód VILEA w 2022 roku

I miejsce dla Agaty Paśniewskiej

II miejsce dla Edity Tomczyk

III miejsce dla Anety Klareckiej

Kategoria – Nagrody indywidualne

Agata Paśniewska – najwyższy przychód w TEAM WILANÓW w 2022 roku

Łukasz Hodura – najwyższy przychód w TEAM PIĘKNA w 2022 roku

Agata Paśniewska – najbardziej polecany Agent

Małgorzata Kostrubiec – najwyższa jakość pracy

Kategoria – Nagroda Fairplay, wybierana w tajnym głosowaniu całego zespołu Vilea

  • Edyta Zaorska za NAJWIĘKSZE WSPARCIE DLA INNYCH oraz bezinteresowną pomoc w 2022 roku. Nasza niezastąpiona Office Menager nieustannie dba o well-being naszej Agencji zarówno w biurze w Wilanowie jak i w Śródmieściu, aby każdy czuł się dobrze w naszym zespole.

Gratulujemy wszystkim sukcesów, a przed nami kolejny rok pełen wyzwań. Cieszymy się z tak profesjonalnego i zaangażowanego zespołu i wspaniałej atmosfery w pracy.

W roku 2022 osiągnęliśmy zaskakujące wyniki sprzedaży, postawiliśmy na rozwój, inwestowaliśmy w nasze kompetencje, jednak nie zatrzymujemy się, a strategia na rok 2023 zakłada coraz bardziej ambitne cele. Jest to dla nas znaczący rok ze względu na zbliżające się 10-lecie naszej Agencji Nieruchomości. Wierzymy w osiągniecie wyznaczonych założeń, mając na swoim pokładzie doświadczone, profesjonalne i zaangażowane osoby, spełniające najwyższe standardy obsługi Klienta.

Planujemy wdrożyć kolejne innowacje, zwiększyć swoje zasięgi, a przed wszystkim zakończyć kolejny rok jeszcze większymi sukcesami.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem