fbpx
Powrót

Poznaj Team Śródmieście – doradców z biura agencji nieruchomości Vilea przy ul. Pięknej

Czytając opinie naszych klientów w internecie, dowiecie się, że Vilea to bardzo wysoko ceniona agencja nieruchomości premium w Warszawie. Ta ocena została potwierdzona kilkukrotnym zdobyciem prestiżowych nagród International Property Awards dla najlepszej polskiej agencji nieruchomości. Klienci mogą więc ze spokojem podejść do współpracy z agentami, którzy są doceniani za ekspercką wiedzę na temat sprzedaży, zakupu i wynajmu nieruchomości. Poznaj zespół pracujący w jednym z biur agencji nieruchomości Vilea w Warszawie, przy ul. Pięknej w Śródmieściu – doradców, którzy od lat pracują dla klientów z rynku premium, obsługują rynek luksusowy, mają na swoim koncie setki udanych transakcji.

Agenci z ul. Pięknej pomogą sprzedać lub znaleźć wymarzony dom na terenie Warszawy lub okolic.

 

Chcielibyśmy się przedstawić…

Poznaj zespół biura Vilea w Śródmieściu. Ludzie, którzy są skuteczni jako doradcy ds. nieruchomości, muszą cechować się pasją i energią, mieć szeroką wiedzą na temat rynku i dostęp do ofert często nigdzie nie publikowanych tzw. offmarket. Sprzedający nieruchomości, chcą mieć pewność, że agent potrafi znaleźć odpowiednich klientów na zakup domu lub apartamentu, wynegocjuje najlepszą cenę oraz, że zatroszczy się o sprawny i bezpieczny przebieg transakcji. Doradcy pracujący w biurze przy ul. Pięknej, podobnie jak w biurze wilanowskim, zapracowali na uznanie jury International Property Awards i nagrodę dla najlepszej agencji w Polsce. Vilea otrzymała również nominację do Best Real Agency Europe.

Poznaj bliżej agentów Vilea z biura przy ul. Pięknej

Małgorzata Kostrubiec

Małgosia jest związana z Centrum Warszawy od wielu lat – jak każda miłośniczka architektury zna mnóstwo uliczek, zaułków i nieodkrytych miejsc, dostrzega ich klimat i urok. Posiada wręcz encyklopedyczną wiedzę na temat różnych lokalizacji w stolicy, kocha kamienice i posiada na ich temat bogatą wiedzę. Urodzona empatka, która czerpie satysfakcję z pracy z ludźmi – doskonale rozumie potrzeby swoich klientów. Małgosia znajdzie mieszkanie z duszą, w urokliwej dzielnicy Śródmieścia i nie tylko. Działa szybko i skutecznie, bo wie czego i gdzie szukać. Łatwo nawiązuje kontakty, dlatego ekspresowo wynajduje „perełki” warte uwagi, jest bardzo merytoryczna i konkretna. Kocha zwierzęta i zna świetne miejsca w okolicy do odpoczynku z czworonogiem. Małgosia działa szybko i skutecznie, a do tego służy wsparciem pozostałym członkom zespołu.

Joy Olech

Joy to nasza ekspertka od Mokotowa i Śródmieścia – jeśli szukasz nieruchomości w tych okolicach, możesz liczyć na fachową pomoc z jej strony. Nikt tak nie potrafi przekonać kupującego do uroków Mokotowa jak Joy. Nie boi się wyzwań i zwraca uwagę na detale. Klienci doceniają Joy za jej profesjonalizm oraz sprawne działanie. Jako miłośniczka stylu hygge dobrze wie, jak przytulnie urządzić dom i chętnie podzieli się swoimi wskazówkami. W naszych zespole cenimy otwartość Joy, jej pełne zaangażowanie i skuteczne dążenie do sprawnej realizacji powierzonych zadań.

Katarzyna Milewska

Kasia jest związana z branżą nieruchomości od ponad 20 lat. Jej bogate doświadczenie przekłada się na świetne wyniki sprzedażowe. Kasia chętnie doradzi w zakupie apartamentów zarówno w kamienicach jak i nowoczesnych apartamentowcach. Oprócz tego spełnia się także zawodowo jako prawniczka, dlatego często konsultuje kwestie prawne związane z zakupem czy sprzedażą nieruchomości. Znajomość prawa zapewnia klientom bezpieczeństwo zakupu i fachowe doradztwo. Pracując z Kasią możesz liczyć na pomoc ekspertki, agentki nieruchomości i prawniczki, a wszystko odbędzie się w przyjaznej atmosferze, tworzonej przez obdarzoną urokiem Kasię.

Joanna Żmuda-Mammoli

Asia pracuje z klientami budując relację pełną wzajemnego zaufania oraz szczerości. Jest rzeczowa, skrupulatna i bardzo skuteczna. Przywiązuje wagę do detali, a do tego jest pozytywnie nastawiona nawet do trudnych przypadków z jakimi często mamy do czynienia pracując z nieruchomościami. Jeśli szukasz domu we włoskim stylu – zdaj się na Asię, która często podróżuje do Włoch i znakomicie zna ten kraj. Tak jak inni członkowie naszego zespołu, Asia chętnie udzieli fachowego wsparcia na każdym etapie pozyskania upragnionej nieruchomości lub w przypadku sprzedaży domu lub apartamentu. Asia płynni mówi w języku włoskim, co często wykorzystuje pracując z klientami z Półwyspu Apenińskiego.

Łukasz Hodura

Łukasz jako Team Leader zespołu Śródmieście – wspiera doradców, którzy cenią go za profesjonalizm oraz dbałość o relacje. To także dyplomowany life coach – potrafi wsłuchiwać się w potrzeby klientów. Łukasz jest agentem z bardzo dużym doświadczeniem i wieloma sukcesami na swoim koncie. Łukasz pracuje w Vilea od wielu lat i uosabia to czym firma wyróżnia się na rynku – personalnym podejściem do obsługi klientów, dostępnością i gotowością do udzielenia fachowych porad, etyką, która przekłada się na zaufanie klientów i współpracujących agencji nieruchomości. Wszystko to w efekcie prowadzi do stałej współpracy z większością klientów, którzy powierzyli sprawy związane z nieruchomościami agencji Vilea.  Skuteczność Łukasza w doprowadzaniu do transakcji, przyciąga klientów, właścicieli luksusowym apartamentów i rezydencji. Zawsze z pełnym zaangażowaniem Łukasz oddaje się poszukiwaniu nieruchomości, dba także o to, by klienci byli właściwie zaopiekowani już po udanej współpracy. Prywatnie miłośnik kuchni wegańskiej i zdrowego odżywiania, chętnie wskaże świetne lokale wegańskie w okolicy.

Maciej Czyż

Maciek jest naszym specjalistą od Śródmieścia i Mokotowa, często obsługuje też klientów na Żoliborzu i Woli. W tych lokalizacjach czuje się bardzo dobrze, a to pomaga w pracy z klientami. Oprócz tego, że szybko odnajdzie upragniony dom, równie profesjonalnie poprowadzi Cię przez proces sprzedaży czy zakupu inwestycji. Maciek posługuje się biegle językiem angielskim i hiszpańskim, co pomaga mu obsługiwać klientów z zagranicy, chcących nabyć nieruchomość w naszym kraju.

 

Niedawno do zespołu Piękna dołączyły dwie nowe osoby Edyta Kolageras i Adam Sienkiewicz.

Edyta Kolageras

Edyta od 20 lat związana jest z rynkiem nieruchomości premium, swoje doświadczenie zdobywała u czołowych deweloperów. Od lat pomaga klientom znaleźć wymarzony dom. Dzięki wieloletniej pracy w firmach deweloperskich zna doskonale rynek nieruchomości – doradzi jak wycenić nieruchomość, czy to dobry czas na sprzedaż, odpowie na wiele pytań związanych z zakupem domu czy apartamentu. Oprócz znajomości rynku premium, bardzo dobrze rozpoznaje potrzeby klientów i ich oczekiwania. Bardzo angażuje się w każdą współpracę, nigdy nie idzie na skróty. Dzięki swojej pogodzie ducha i konsekwencji potrafi zjednać każdego. Bardzo ceni sobie kontakt z ludźmi, interesuje się psychologią, a w wolnym czasie zabiera swoją rodzinę na wycieczki w góry.

Adam Sienkiewicz

Adam Sienkiewicz od lat związany z kulturą. Pracując jako producent znanego reżysera teatralnego Krzysztofa Warlikowskiego prowadził wiele złożonych projektów, nawiązywał świetne relacje z ludźmi z różnych branż i stron świata. Znajomość rynku luksusowych nieruchomości ma w swoim dna, w Vilea kontynuuje rodzinne tradycje w pośrednictwie nieruchomościami. Jest miłośnikiem Warszawy tej przedwojennej i bardziej współczesnej. Od zawsze odczuwał zamiłowanie do architektury, pięknych brył, wnętrz. Ma świetne wyczucie estetyki i genialną wyobraźnie, którą generuje niezliczone pomysły na świetne rozplanowanie przestrzeni.

Team Śródmieście – możesz nam zaufać

Mamy nadzieję, że teraz, kiedy już nas poznałeś, łatwiej będzie Ci zdecydować się na nawiązanie z nami współpracy. Jako doświadczona agencja zatrudniająca doradców, którzy chętnie będą służyć Ci wsparciem przy wszelkich sprawach związanych ze sprzedażą, zakupem i wynajem, oferujemy pełny pakiet usług zbliżających do szybkiej realizacji transakcji. Wszystko w przyjaznej atmosferze, przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu. Nasze liczne sukcesy, zdobyte nagrody i pozytywne opinie zadowolonych klientów mówią same za siebie. Działamy zespołowo, bo wierzymy, że razem osiągniemy więcej – szybciej i efektywniej.

Znajdziesz nas w Warszawie przy Pięknej 11a. Jeśli szukasz nieruchomości premium w Śródmieściu, Mokotowie czy innej dzielnicy Warszawy (bądź okolic) – zajrzyj do nas! Wspólnymi siłami pomożemy Ci szybko i w pełni kompleksowo znaleźć Twój wymarzony dom. Jeżeli planujesz sprzedać lub wynająć nieruchomość, ul. Piękna 11a to właściwy adres.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem