fbpx
Powrót

Vilea Property Boutique z prestiżową nagrodą European Property Awards

Vilea Property Boutique to marka premium stworzona z pasją do nieruchomości, ciesząca się zaufaniem klientów od wielu lat. Profesjonalizm, którym na co dzień kieruje się zespół agencji został ponownie doceniony na arenie międzynarodowej. Marka po raz drugi zdobyła prestiżową nagrodę European Property Awards w kategorii: Best Real Estate Agency Single Office Poland 2022 – 2023 oraz jako jedna z 8 europejskich agencji nieruchomości została nominowana do nagrody Best Real Estate Agency Europe. O wrażeniach, rynku nieruchomości premium oraz codziennym funkcjonowaniu agencji opowiadają właściciele – Anna i Adrian Kołodziej. 

Już po raz drugi jury European Property Awards doceniło agencję Vilea na arenie międzynarodowej. Jakie odczucia towarzyszą tym razem? 

An. K.: Bardzo pozytywne. To wspaniałe uczucie ponownie być w gronie laureatów European Property Awards. Z przyjemnością odbieramy nagrody, które są potwierdzeniem naszej solidności i jakości wykonywanej pracy. Te tytuły to dla nas synonim najwyższego standardu.  Co więcej, w tym roku, zostaliśmy również nominowani do nagrody Best Real Estate Agency Europe. Wyniki zostaną ogłoszone w lutym 2023 roku.

Ad K.: W Vilea stawiamy na stały rozwój. Zależy nam, aby iść z duchem czasu, promować estetykę i dbać o najwyższą jakość obsługi Klientów. Cieszymy się, że nasze starania są zauważane przez grono międzynarodowych ekspertów. Kandydatów ocenia wieloosobowe jury, biorąc pod uwagę różne obszary: rozwój firmy, działalność operacyjną, marketing czy HR. Jesteśmy w gronie najlepszych firm związanych z branżą nieruchomości premium, a sama nagroda to wręcz Oskar w naszej profesji.

Vilea otrzymała nagrodę jako najlepsza agencja nieruchomości w Polsce. Jak na co dzień funkcjonuje firma? Co zmieniło się w ostatnim czasie?

An. K.: Nasza agencja to grono wyspecjalizowanych doradców, którzy na co dzień koncentrują się wokół dwóch butikowych biur zlokalizowanych w prestiżowych dzielnicach Wilanowie i Śródmieściu. Wiosną tego roku otworzyliśmy nową lokalizację przy ul. Pięknej 11, w samym centrum stolicy. Nasz zespół doradców, pod okiem Team Leadera i doświadczonego agenta Łukasza Hodury, obsługuje nieruchomości premium w rejonie Śródmieścia, Mokotowa oraz Północnej części Warszawy i jej okolicach. Natomiast Team Wilanów, prowadzony jest przez naszą wieloletnią agentkę Agatę Paśniewską i specjalizuje się w sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości z południowej części Warszawy.

Ad K.: Wiemy jak ważne jest stałe podnoszenie kwalifikacji naszego zespołu, dlatego dbamy o cykliczne szkolenia, zarówno z obszaru sprzedaży, jak i marketingu. Do zespołu dołączyła Marta Nowak z wieloletnim doświadczeniem w zakresie marketingu nieruchomości premium oraz Anna Słodowska, ekspert w branży oraz trener sprzedaży. Rozmawiamy, analizujemy potrzeby i szukamy najlepszych rozwiązań, aby Vilea była stale w gronie leaderów. Chcemy utrzymać najwyższą jakość, równocześnie dbając o atmosferę pracy, która w naszej agencji jest bardzo ważna. Nasz zespół to osoby z pasjami, świetni specjaliści, ale także wspaniałe osobowości.

Jak obecnie wygląda sytuacja na rynku nieruchomości premium? Czy pandemia znacznie wpłynęła na ten segment?

An. K.: Rynek nieruchomości premium nie odczuwa znaczących zmian, a dobra luksusowe pozostają nadal najkorzystniejszą formą inwestycji kapitału. Zainteresowanie tym segmentem rośnie z roku na roku i jest odporne na zawirowania na rynku. Klienci wciąż poszukują inwestycji w prestiżowych lokalizacjach, w szczególności apartamentów, willi czy działek. Chętnych stale przybywa.

Ad K.: Nieruchomości poszukują nie tylko Klienci, myślący o własnych czterech kątach, ale też inwestorzy. Z punktu widzenia lokaty kapitału zakup nieruchomości premium przyniesie duże zyski. Coraz więcej Klientów chce mieć także tzw. second home, zlokalizowany poza metropolią, w otoczeniu natury czy w nadmorskim kurorcie. Popularniejsze staje się również inwestowanie za granicą, w krajach południowych, gdzie gwarancja słonecznych dni oraz bliskość wybrzeża stanowią ogromną atrakcję. W ofercie Vilea Property Boutique dostępny jest szeroki wybór wyselekcjonowanych ofert inwestycji premium w Warszawie i jej okolicach, w nadmorskim kurorcie Jurata oraz w słonecznej Hiszpanii.

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem