fbpx
Powrót

Invest and Rest i agencja nieruchomości premium

Niesamowite w pracy w branży nieruchomości jest obcowanie z ich różnorodnością, całą gamą wszelakich brył, kształtów, kolorów i materiałów. Wnętrza oddają charakter właścicieli, a ci nawet jeśli na pozór podobni do siebie zawsze czymś się odróżniają – gustem, smakiem, temperamentem. Podobnie z wnętrzami, niby podobne do siebie ale po bliższym poznaniu okazuje się, że są naznaczone czymś co je wyróżnia. To coś pochodzi od tej jednej osoby, która nadała im indywidualny szlif.

Niesamowita w pracy w branży nieruchomości jest też świadomość, że nad ostatecznym kształtem wnętrza pracowało tak wiele osób. Każda z nich dołożyła czasem maleńką cegiełkę, bez której jak w kolażu nie byłoby właśnie tego konkretnego efektu końcowego. Czasem oglądając wnętrza domów klientów naszej agencji nieruchomości, wyobrażam sobie właśnie tych ludzi. Każdy detal w tym domu ma przecież swojego autora.

W ramach usługi Invest&Rest pracujemy z architektami wnętrz, ekipami remontowymi i różnymi wykonawcami tworzącymi piękne rzeczy lub nadającymi piękno rzeczom. Są w śród nich tapicerzy, szklarze, konserwatorzy, stolarze i wielu innych, których praca jest często niezauważana a niezwykle istotna. Każdy tworzy jakiś element układanki, dokłada swój kartonik w puzzlach by ostatecznie powstało unikatowe wnętrze. W tym wnętrzu zlecający nam pracę w ramach Invest&Rest właściciel – inwestor musi czuć się bardzo komfortowo.

 

Poznaj ofertę Invest&Rest i pozbądź się problemów z inwestycjami w nieruchomości : Oferta Invest&Rest – inwestuj w nieruchomości bez stresu

 

Agencja nieruchomości premium, taka jak Vilea Property Boutique daje możliwość poznawania fascynujących ludzi, mamy niezwykłą sposobność odwiedzania domów i apartamentów w wielu miejscach Warszawy. Niezależnie od tego czy będzie to Mokotów, Wilanów, Śródmieście, Ursynów czy też położony nieco dalej Konstancin czy Anin – wszędzie spotykamy tę wspaniałą różnorodność.

Staje się ona dla nas potężną dawką inspiracji, którą wykorzystujemy pracując nad projektami w ramach Invest&Rest. Niezależnie czy tworzymy projekt od początku w Vilea Property Boutique, czy jako inwestor zastępczy współpracujemy z architektem na etapie projektowania wnętrza, wykorzystujemy bogactwo doświadczeń i inspiracji. Owe doświadczenia i inspiracje zbieramy właśnie podczas spotkań w domach klientów naszej agencji nieruchomości.

Bywa też odwrotnie – zastępstwo inwestorskie lub nadzór remontowy oraz wykańczanie mieszkań i apartamentów na wynajem lub na własne potrzeby w ramach usługi Invest&Rest, daje mnóstwo doświadczeń oraz ogromną wiedzę o wnętrzach. Wiedza ta jest niezbędna jeśli chce się profesjonalnie doradzać klientom agencji nieruchomości. Bez znajomości trendów w architekturze wnętrz, charakterystyki materiałów wykończeniowych, umiejętności rozpoznawania ikon designu etc. nie sposób odpowiednio zaprezentować dom lub mieszkanie. Klient zainteresowany nieruchomością, zanim wykona przelew chce wiedzieć dlaczego ma za nią zapłacić taką a nie inną cenę. Zawsze zbyt wysoką

Niesamowite w pracy w branży nieruchomości jest to, że mamy sposobność ciągłego uczenia i doskonalenia się. Dokształcanie się jest warunkiem koniecznym by istnieć na rynku. Niezwykłe jest to, że robi się to z prawdziwej chęci a nie z przymusu. Jeśli tak jest, to praca staje się pasją a praca będąca pasją jest jednym z warunków szczęśliwego życia.

Agencja nieruchomości Vilea Property Boutique oraz wszelkie usługi świadczone w obrębie Invest&Rest są dla nas prawdziwym źródłem energii. Energię tę chcemy spożytkować dla własnej przyjemności a przede wszystkim dla dobra i zadowolenia naszych klientów.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Poznaj ofertę nieruchomości agencji Vilea Property Boutique: Oferta nieruchomości agencji premium – Vilea Property Boutique

 

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem