fbpx
Powrót

Boutique nieruchomości, czyli nowe biuro Vilea Property Boutique

Boutique nieruchomości, czyli nowe biuro Vilea Property Boutique.

Agencja nieruchomości premium

Miasteczko Wilanów to szczególne i wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy – przyjazne, zadbane, bezpieczne i po prostu wygodne do życia. Nie od dziś zachęcamy Klientów, którzy rozważają zakup lub wynajem apartamentu, do wzięcia pod uwagę tej lokalizacji. O tym, dlaczego warto tam zamieszkać, pisaliśmy kilka miesięcy temu w jednym z artykułów na naszym blogu„Wilanów – dlaczego warto tam zamieszkać”.

nieruchomości premium warszawa

Takie jak chcą nasi Klienci

Nowe biuro Vilea Property Boutique przy ulicy Klimczaka 13 wygląda dokładnie tak, jak to sobie wyobrażaliśmy, snując plany o idealnym miejscu do pracy i spotkań z naszymi Klientami. To 160 m² zaprojektowanych i wykonanych na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń w obsłudze Klientów z segmentu premium. Obserwując rynek w kraju i zagranicą, przypuszczalnie tradycyjne biura agencji nieruchomości z biegiem czasu będą odchodzić w niepamięć. Wymagania współczesnego Klienta są coraz wyższe, nasze biuro jest na nie odpowiedzią.

Nie bez przyczyny wybraliśmy ten konkretny lokal w Wilanowie – doskonale wpisuje się on w butikowy charakter naszej działalności. Lokalizacja przy głównej ulicy Miasteczka Wilanów, układ lokalu pozwalający na przygotowanie funkcjonalnego i bardzo ciekawego wnętrza. Klasa, piękno, dobry smak i dbałość o detale są dla nas ważne kiedy sprzedajemy nieruchomości, są równie ważne kiedy spotykamy się z Klientami w biurze by uzgodnić warunki transakcji, przeprowadzić negocjacje czy podpisać umowę.

nieruchomości wilanów

Partnerstwo, zaufanie, bezpieczeństwo

Komfort, poczucie bezpieczeństwa i zaufanie Klientów Vilea Property Boutique to fundament naszej działalności. Na co dzień robimy wszystko, co w naszej mocy, by Klienci, z którymi współpracujemy przy zakupie, sprzedaży czy wynajmie mieszkania lub domu czuli, że są w dobrych rękach, by nic ich nie rozpraszało w trakcie rozmów dotyczących jednej z prawdopodobnie najważniejszych decyzji w życiu. Zależy nam, by każdy, komu towarzyszymy na tej drodze, czuł się u nas co najmniej tak komfortowo jak w domu. Stawiamy na partnerstwo, budujemy relacje oparte na zaufaniu i uczciwości. Chcemy być najlepszą wizytówką naszej własnej oferty.

nieruchomości wilanów

Stawiamy na jakość

Doskonale wiemy, że piękne, przyjazne, funkcjonalne i urządzone ze smakiem wnętrza w prestiżowych lokalizacjach pozytywnie wpływają na samopoczucie przebywających się w nich osób. Nasi Klienci to ludzie z niesłychanym wyczuciem estetyki i stylu. Do każdego podchodzimy indywidualnie, z czułością na jego potrzeby. Zależało nam na tym, by również design naszego nowego biura współgrał z ich wrażliwością i oczekiwaniami.

vilea property boutique

Otwartość i zaangażowanie

Zdecydowaliśmy się na maksymalną otwartość i transparentność, by być jeszcze bliżej naszych Klientów. Kiedy przez wysoką witrynę biura zobaczą Państwo Zespół Vilea Property Boutique przy pracy, nie zapominajcie, że w każdej chwili jesteśmy gotowi na spotkanie z Państwem. Z wielką przyjemnością porozmawiamy o nieruchomościach i o aktualnej sytuacji na rynku premium. Odpowiemy na każde z zadanych nam pytań i pomożemy w każdej sprawie, w której będą Państwo potrzebowali profesjonalnej porady. Zachęcamy do odwiedzin i rozmów i rozgoszczenia się na naszych wygodnych kanapach. Jesteśmy i będziemy tu dla Państwa od poniedziałku do piątku od 10 do 19 i w soboty od 11 do 15.

Zapraszamy!

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem