14 listopada 2020

Boutique nieruchomości, czyli nowe biuro Vilea Property Boutique

14 listopada 2020

Powrót

Ostatnie wpisy

dom komorów na sprzedaż
STARY MOKOTÓW VILEA
Żoliborz domy
Facebook Linkedin Instagram Youtube

Boutique nieruchomości, czyli nowe biuro Vilea Property Boutique.

Agencja nieruchomości premium

Miasteczko Wilanów to szczególne i wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy – przyjazne, zadbane, bezpieczne i po prostu wygodne do życia. Nie od dziś zachęcamy Klientów, którzy rozważają zakup lub wynajem apartamentu, do wzięcia pod uwagę tej lokalizacji. O tym, dlaczego warto tam zamieszkać, pisaliśmy kilka miesięcy temu w jednym z artykułów na naszym blogu„Wilanów – dlaczego warto tam zamieszkać”.

nieruchomości premium warszawa

Takie jak chcą nasi Klienci

Nowe biuro Vilea Property Boutique przy ulicy Klimczaka 13 wygląda dokładnie tak, jak to sobie wyobrażaliśmy, snując plany o idealnym miejscu do pracy i spotkań z naszymi Klientami. To 160 m² zaprojektowanych i wykonanych na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń w obsłudze Klientów z segmentu premium. Obserwując rynek w kraju i zagranicą, przypuszczalnie tradycyjne biura agencji nieruchomości z biegiem czasu będą odchodzić w niepamięć. Wymagania współczesnego Klienta są coraz wyższe, nasze biuro jest na nie odpowiedzią.

Nie bez przyczyny wybraliśmy ten konkretny lokal w Wilanowie – doskonale wpisuje się on w butikowy charakter naszej działalności. Lokalizacja przy głównej ulicy Miasteczka Wilanów, układ lokalu pozwalający na przygotowanie funkcjonalnego i bardzo ciekawego wnętrza. Klasa, piękno, dobry smak i dbałość o detale są dla nas ważne kiedy sprzedajemy nieruchomości, są równie ważne kiedy spotykamy się z Klientami w biurze by uzgodnić warunki transakcji, przeprowadzić negocjacje czy podpisać umowę.

nieruchomości wilanów

Partnerstwo, zaufanie, bezpieczeństwo

Komfort, poczucie bezpieczeństwa i zaufanie Klientów Vilea Property Boutique to fundament naszej działalności. Na co dzień robimy wszystko, co w naszej mocy, by Klienci, z którymi współpracujemy przy zakupie, sprzedaży czy wynajmie mieszkania lub domu czuli, że są w dobrych rękach, by nic ich nie rozpraszało w trakcie rozmów dotyczących jednej z prawdopodobnie najważniejszych decyzji w życiu. Zależy nam, by każdy, komu towarzyszymy na tej drodze, czuł się u nas co najmniej tak komfortowo jak w domu. Stawiamy na partnerstwo, budujemy relacje oparte na zaufaniu i uczciwości. Chcemy być najlepszą wizytówką naszej własnej oferty.

nieruchomości wilanów

Stawiamy na jakość

Doskonale wiemy, że piękne, przyjazne, funkcjonalne i urządzone ze smakiem wnętrza w prestiżowych lokalizacjach pozytywnie wpływają na samopoczucie przebywających się w nich osób. Nasi Klienci to ludzie z niesłychanym wyczuciem estetyki i stylu. Do każdego podchodzimy indywidualnie, z czułością na jego potrzeby. Zależało nam na tym, by również design naszego nowego biura współgrał z ich wrażliwością i oczekiwaniami.

vilea property boutique

Otwartość i zaangażowanie

Zdecydowaliśmy się na maksymalną otwartość i transparentność, by być jeszcze bliżej naszych Klientów. Kiedy przez wysoką witrynę biura zobaczą Państwo Zespół Vilea Property Boutique przy pracy, nie zapominajcie, że w każdej chwili jesteśmy gotowi na spotkanie z Państwem. Z wielką przyjemnością porozmawiamy o nieruchomościach i o aktualnej sytuacji na rynku premium. Odpowiemy na każde z zadanych nam pytań i pomożemy w każdej sprawie, w której będą Państwo potrzebowali profesjonalnej porady. Zachęcamy do odwiedzin i rozmów i rozgoszczenia się na naszych wygodnych kanapach. Jesteśmy i będziemy tu dla Państwa od poniedziałku do piątku od 10 do 19 i w soboty od 11 do 15.

Zapraszamy!

Proponowane oferty

Formularz kontaktowy

MASZ DO NAS PYTANIA? WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ, A MY POSTARAMY SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ NAJSZYBCIEJ JAK POTRAFIMY.