27 listopada 2019

Vilea Property Boutique ze złotą statuetką Lider na Rynku Nieruchomości Premium!

27 listopada 2019

Powrót

Ostatnie wpisy

dom komorów na sprzedaż
STARY MOKOTÓW VILEA
Żoliborz domy
Facebook Linkedin Instagram Youtube

Za nami tegoroczna, dziesiąta edycja wielkiej gali Polish Businesswoman Awards, za którą stoi Magazyn BusinessWoman&Life.

To już dziesiąta edycja konkursu, podczas którego liderkom przedsiębiorczości oraz firmom przyznawane są prestiżowe nagrody i wyróżnienia. Celem przedsięwzięcia jest docenienie działań tych kobiet biznesu, które nie bały się podjąć wyzwania i zdecydowały się śmiało podążać za sukcesem oraz firm wyznaczających standardy w swojej dziedzinie.

Podczas tegorocznej gali konkursu Polish Businesswomen Awards, Vilea Property Boutique została laureatem nagrody w kategorii „Lider na rynku nieruchomości premium”. Gratulacje należą się całemu zespołowi! Wszak to praca zespołowa sprawiła, że Vilea Property Boutique została uhonorowana tym znaczącym wyróżnieniem.

Podczas każdej edycji, impreza przyciąga coraz więcej ludzi biznesu a także mediów. Wśród osób i firm nominowanych znajduje się wiele renomowanych marek oraz osobistości. Tak samo było także w tym roku. W gronie nagrodzonych znalazły się m.in. Grażyna Torbicka, Jacek Santorski, Dorota Szelągowska, Sarsa, a wcześniej m.in. Katarzyna Grochola, Martyna Wojciechowska, Teresa Rosati, Ewa Błaszczyk. Niezwykle miło jest nam znaleźć się w tak zacnym gronie.

Chcąc upamiętnić ten sukces, zorganizowaliśmy sesję zdjęciową zespołu Vilea Property Boutique z naszą statuetką. Uznaliśmy, że idealnym miejscem  będzie prestiżowa lokalizacja przy ul. Złotej 44 w Warszawie – symbolu nowoczesności i luksusu; cenioną za innowacyjne rozwiązania architektoniczne. Polecamy ciekawy artykuł na naszym blogu na temat tej wspaniałej inwestycji.

Sesja zespołu ze statuetką odbyła się w jednym z apartamentów na 51 piętrze, z widokiem na Pałac Kultury i Nauki i cudowną panoramę miasta. Lokalizacja ta, jak wiele innych nieruchomości z segmentu premium w Warszawie, jest obsługiwana przez zespół Vilea Property Boutique – jak widać wybór miejsca nie był przypadkowy.

Proponowane oferty

Formularz kontaktowy

MASZ DO NAS PYTANIA? WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ, A MY POSTARAMY SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ NAJSZYBCIEJ JAK POTRAFIMY.