fbpx
Monika Mączka

Monika Mączka

Decoration and Interior Design


tel:
+48 666 070 707

e-mail:
monika.maczka@vilea.pl

Powrót

Dyplomowany projektant i architekt wnętrz, certyfikowany ekspert od Home Stagingu. Historia wnętrz i designu zajmowała i inspirowała ją od wielu lat. Projektowanie wnętrz od zawsze było pasją i talentem, z czasem stało się pracą zawodową.

Absolwentka socjologii na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.

Humanistka, ceni piękno, różnorodność kultur, miłośniczka architektury wnętrz, historii sztuki i designu. Idealistka, wrażliwa i otwarta na drugiego człowieka, uważnie słucha i zapamiętuje, lubi pracę z ludźmi i nie obawia się odmiennych gustów i charakterów. Szczęśliwa posiadaczka talentu dostrzegania potencjału miejsca i dobrych aranżacji w każdej sytuacji, nawet patrząc na puste ściany lub zniszczone wnętrza. Z natury estetka i perfekcjonistka, dba o każdy szczegół projektu. Ambitna, do pracy podchodzi z pasją, zaangażowaniem i odpowiedzialnością.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte na samodzielnych stanowiskach menadżerskich w korporacjach działających na rynkach międzynarodowych uważa za ogromną wartość w obecnej pracy. Zarządzanie dużymi projektami osadzonymi w ramach czasowych i budżetowych, potwierdzony sukcesami rozwój biznesu oraz praca z partnerami z każdego zakątka globu, gdzie nierzadko kluczowe było utrzymywanie dobrych relacji na styku różnych kultur. To wszystko pozwala jej być wymarzonym partnerem dla każdego Klienta poszukującego profesjonalnego wsparcia w zdefiniowaniu idealnych rozwiązań dla swoich potrzeb.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci, zadowolona  mieszkanka Wilanowa. Poza wnętrzami i historią sztuki, interesuje się filozofią i antropologią kultury, psychologią społeczną, kocha kino, kawę i gorzką czekoladę, lubi i ceni rozmowy z ludźmi.

 

Chcemy aby korzystanie z naszej strony internetowej było dla Ciebie komfortowe. Aby to zrobić staramy się dopasowywać treści oraz reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Staje się to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Przez dalsze aktywne korzystanie ze naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Rozumiem