Warszawa, Wilanów

Willa miejska / kameralny nowoczesny dom

235 m²

340 m²

6 pok.

2023

Ten ekskluzywny dom położony jest na kameralnym, nowoczesnym oraz bezpiecznym osiedlu 10 willi miejskich, zaprojektowany w harmonii z otaczającą przyrodą, gdzie walory estetyczne łączą się z funkcjonalnością i trwałością.  Elegancja, prostota, najwyższa jakość i nowoczesny styl. Ta wyjątkowa, całkowicie przemyślana i dopracowana w każdym szczególe inwestycja w warszawskim Wilanowie, to również obietnica spokoju, świetnej okolicy, bliskości natury i dobrego połączenia z miastem. To przytulne, ustronne osiedle zlokalizowane w jednej z najpiękniejszych dzielnic Warszawskich Zawad – w Wilanowie łączy zaletę mieszkania w stolicy z urokiem, jakie oferuje nadbrzeże Wisły.

Każdy dom (o powierzchni 230 m2) ma dwie, pełne, kondygnacje mieszkalne oraz wyjątkowy ogród – miejsca relaksu i spotkań dorosłych, jak i wspaniałej krainy zabaw dla najmłodszych. 
Na parterze znajdują się: gabinet, łazienka, kuchnia ze spiżarnią, salon z elegancką jadalnią (ponad 45 m2), pomieszczenie na hobby (ponad 25 m2) oraz dwustanowiskowy garaż w bryle budynku (ponad 40m2) z wygodnym wjazdem i otwieraną automatycznym napędem bramą.
Na piętrze prywatną przestrzeń domownikom zapewniają 3 sypialnie, 2 garderoby i 2 łazienki. Intymna przestrzeń tzw. obszerna master bedroom z garderobą i łazienką (łącznie ok. 30 m2) pozwala jego mieszkańcom stworzyć azyl chroniący od miejskiej dżungli. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort życia i wygodę. Ekskluzywny charakter nadają otwarte i wysokie przestrzenie (3,2m2)

Ukończenie inwestycji planowane jest na koniec stycznia 2024 r.
Możliwe, na życzenie klienta wprowadzanie zmian do projektu. 
Możliwy jest również zakup z wykończeniem pod klucz w 3 pakietach – smart, modern life oraz high life oferowanych przez znaną pracownię architektoniczną.

Umowa deweloperska. Wszystkie podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT. Kupujący nie płaci podatku PCC.
Na prezentację zapraszamy do w pełni wykończonego i zamieszkałego domu pokazowego.

LOKALIZACJA:

Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji Wilanowskich Zawad.  Bliskość galerii handlowych, punktów opieki medycznej, sąsiedztwo elitarnych szkół, przedszkoli, ośrodków sportu i rekreacji sprawia, że jest to kompleksowe i samowystarczalne miejsce, idealne dla wszystkich ceniących spokój oraz komfort. Dobrze przygotowane, liczne ścieżki rowerowe prowadzą do oddalonego o kilka kilometrów Parku Kultury w Powsinie oraz do pięknych, dzikich nadwiślańskich plaż. Sąsiedztwo Pałacu w Wilanowie i królewskiego kompleksu parkowego to świetna propozycja na spędzenie aktywnego popołudnia z rodziną lub przyjaciółmi.

Lokalizacja

Podobne oferty

Formularz kontaktowy

MASZ DO NAS PYTANIA? WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ, A MY POSTARAMY SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ NAJSZYBCIEJ JAK POTRAFIMY.