Premium nieruchomości

Agencja Vilea Property Boutique specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie pośrednictwa oraz wsparcia w inwestycjach mieszkaniowych. Co ważne, nasza działalność ma charakter butikowy - dla nas najważniejsze jest, aby przedstawić Ci najlepszą ofertę nieruchomości premium!

Premium nieruchomości

Czym wyróżniają się nieruchomości premium?

Warszawski rynek nieruchomości premium należy do największych i najbardziej zróżnicowanych w całej Polsce. Są to nie tylko nowoczesne wieżowce, ale również zabytkowa zabudowa miasta. Warto wspomnieć o tym, że branża ta bardzo szybko się rozwija, co widoczne jest m.in. w cenach za metr kwadratowy powierzchni. Dla Klientów, którzy decydują się na zakup nieruchomości premium, najważniejsze są aspekty takie jak użycie materiałów wysokiej jakości, doskonałe wykończenie mieszkania lub domu, ciekawe formy architektoniczne oraz design. Również widok na panoramę miasta może znacząco zwiększyć zainteresowanie tego typu ofertami. Jeśli więc nie chcesz tracić czasu na bezowocne poszukiwania, zdaj się na specjalistów. Nasi agenci zapewnią Ci dostęp do wyselekcjonowanych, najlepszych na rynku ofert!

Dlaczego warto wybrać Vilea Property Boutique?

  • Rozwijamy się dla Państwa od wielu lat - dlatego też nasz zespół tworzą eksperci z różnych dziedzin. Klienci mogą skorzystać m.in. z usług Vilea Design, czyli biura projektowego, które specjalizuje się w nowoczesnym budownictwie oraz w zabytkowych wnętrzach, objętych nadzorem konserwatora zabytków.
  • Jeśli zakup nieruchomości premium będzie wymagał uzyskania kredytu, nasi eksperci przygotują dla Ciebie korzystną ofertę, która w pełni będzie odpowiadać Twoim potrzebom.
  • Aby jeszcze bardziej odciążyć Klientów, możemy również nadzorować remont podczas wykonywanych prac. Nie tylko zorganizujemy, ale również zadbamy o właściwy przebieg zaplanowanego harmonogramu.
  • Każda z nieruchomości premium jest dokładnie sprawdzana pod względem prawnym, aby odpowiednio zabezpieczyć kupującego przed niechcianymi problemami.
Przeprowadzamy transakcje z dbałością o bezpieczeństwo i interes Klienta

OFERTY NIERUCHOMOŚCI PREMIUM POLECANE PRZEZ VILEA

Jakie nieruchomości premium są cenione w Warszawie?

Szeroki wybór ofert nieruchomości premium daje Klientom wyjątkowe możliwości znalezienia wymarzonego lokum. Do najchętniej wybieranych apartamentów oraz domów należą te, które znajdują się w bliskiej odległości parków lub posiadają własny ogród. Również ekologiczne rozwiązania są obecnie bardzo cenione. Nasi dedykowani agenci bardzo dużą uwagę przywiązują do wymagań oraz oczekiwań osób, zainteresowanych kupnem nieruchomości premium. Kluczem do osiągnięcia obopólnej satysfakcji jest indywidualne podejście - to dzięki niemu dostarczamy naszym Klientom najlepiej dopasowane oferty na rynku.

Stosujemy nowoczesne podejście do obsługi Klienta - zbudowaliśmy firmę w taki sposób, aby zapewnić Państwu kompleksową ofertę. Współpracujemy z własnymi doradcami i projektantami, a także wykonawcami. Dzięki temu Klient nie musi zwracać się do wielu podmiotów, tym samym może sprawnie przejść przez proces inwestycji lub transakcji sprzedaży bądź wynajmu.

Skontaktuj się z nami i rozpocznij poszukiwania wymarzonej nieruchomości!

Luksusowa nieruchomość premium, która spełni Twoje oczekiwania? Pomożemy Ci znaleźć wymarzony dom - zapraszamy do kontaktu!

Formularz kontaktowy

Masz do nas pytania? Wypełnij poniższy formularz, a my postaramy się z Tobą skontaktować najszybciej jak potrafimy.