Jurata, Jastarnia, ul. Ratibora

Luksusowy penthouse w Juracie

107.87 m²

3 pok.

2023

2/2

Villa Glamour to luksusowa i nowoczesna inwestycja nad polskim morzem. Budynek ten składa się z 8 kameralnych apartamentów. Położony tuż przy znanej i cenionej promenadzie w Juracie, w otoczeniu lasów, a zarazem kilka kroków od plaży.
To miejsce stworzone dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do zamieszkania lub wypoczynku.

APARTAMENT:
 
Na Penthouse M8 o wielkości 107,87 m2 składają się:

Powierzchnia zabudowana 65,87 :
– korytarz o powierzchni 6,59 m2
– salon z jadalnią o powierzchni 24,38 m2
– kuchnia o powierzchni 7,44 m2
– toaleta o powierzchni 2,51 m2
– sypialnia o powierzchni 11,26 m2
– sypialnia o powierzchni 10,38 m2
– łazienka o powierzchni 3,4 m2

oraz przestrzenny taras okalający apartament
o wielkości 42,03 m2
 
Ekspozycja apartamentu: strona zachodnio- północno- wschodnia
Na tarasie zainstalowano podłączenie do jacuzzi

Apartament zostanie oddany do użytku w podwyższonym stanie deweloperskim- z ogrzewaniem podłogowym na całej powierzchni lokalu, klimatyzacją oraz technologią smart home.
 
Możliwość wykupienia dedykowanego miejsca parkingowego z ładowaniem elektrycznym znajdującego się na terenie inwestycji.

Do ceny należny 8% VAT.
Cena do momentu podpisania umowy rezerwacyjnej oraz opłaty zadatku może ulec zmianie.

BUDYNEK:
 
To nowoczesna i ekskluzywna inwestycja w całości ogrodzona i składająca się z 8 apartamentów. Położona 300 metrów od morza oraz 250 metrów od zatoki, przy pięknej promenadzie w otoczeniu lasów. To nietuzinkowa propozycja dla osób ceniących komfort, jakość i nowoczesny design. Lokalizacja nie jest przypadkowa, a każdy element inwestycji został przemyślany tak, aby całość stanowiła ekskluzywną przestrzeń oferującą mieszkańcom jak najwięcej korzyści. 
Wyposażona w inteligentne systemy zdalnego sterowania, ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzację w każdym apartamencie. Części wspólne wykończone w najwyższym standardzie- posadzki oraz tarasy znajdujące się w częściach wspólnych posiadać będą oryginalny kamień naturalny. Drzwi wejściowe do każdego z apartamentów wykonane będą z połyskującego hebanu. 

Zakończenie budowy nastąpiło 30 grudnia 2023.

Istnieje możliwość wykończenia apartamentów pod klucz za dodatkową opłatą. 
 
LOKALIZACJA:

Jurata to jedno z najbardziej ekskluzywnych miejsc nad polskim morzem. Przedwojenny kurort dla elit położony na środku Półwyspu Helskiego. Lokalizacja podkreśla prestiż inwestycji i gwarantuje właścicielom mieszkanie z wymarzonym krajobrazem oraz bezpośrednim dostępem do deptaka — ulicy Międzymorze. Sosnowe lasy, szerokie plaże, molo spacerowe, promenada łącząca Bałtyk z Zatoką Pucką, szlak rowerowy — wszystko to skąpane w uzdrowiskowym mikroklimacie — tak w wielkim skrócie można opisać Juratę, słynącą w Polsce z niesamowitej oazy spokoju… 
 

Lokalizacja

Podobne oferty

Formularz kontaktowy

MASZ DO NAS PYTANIA? WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ, A MY POSTARAMY SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTOWAĆ NAJSZYBCIEJ JAK POTRAFIMY.